Beykoz U-14 karması ilk maçını 3-0 aldı!

“Beykoz’un Milli Takımı” olarak lanse edilen U-14 karması, başarısını oynadığı ilk turnuva maçında göstermeye başladı ve ilk maçını 3-0 fark ile aldı.

Kamuoyuna “Beykoz’un Milli Takımı” olarak lanse edilen U-14 karması, hazırlık maçlarında aldığı yenilgilerin ardından başarısını turnuva maçlarında göstermeye başladı. Karma, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (İASKF) ilk kez düzenlediği “İstanbul İlçeler Arası U-14 Futbol Turnuvası” maçında Güngören karması karşı karşıya geldi.

Eyüp Belediyesi Bahariye Tesisleri’nde karşılaşan iki takımdan gol atan ise Beykoz oldu. Beykoz U-14 karması, Güngören karmasını Mücahit (2) ve Enes’in attığı goller ile 3-0 mağlup ederek, turnuvaya 3 puan ile başlamayı başardı.

Samet Çolak: Profesyonel maç izliyormuşçasına keyif aldık!

Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamada bulunan BİSK Yönetim Kurulu üyesi Samet Çolak, karmanın hazırlık maçlarında almış olduğu mağlubiyetlerin ardından ilk maçını fark ile almasındaki sebebi şu şekilde açıkladı: “ Hazırlık maçlarında oyuncularımız üçe bölünerek oynatıldı. Turnuva maçında ise 11’imizi bir arada ilk defa sahaya çıkardık. Karmamız, oynadığı oyun ile adeta bir futbol resitali sergiledi. Maçı izleyen bizler, profesyonel bir maçı izliyormuşçasına keyif aldık! 3 golün ardından ise maçı rolantiye aldık. Bundan sonra da gümbür gümbür final oynarız diye düşünüyorum.”

Haber: Arzu Başlantı

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.