Örnekköy sakinleri Çelikbilek'i ağırladı

Örnekköy sakinleri Çelikbilek'i ağırladı

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Örnekköy sakinleriyle bulaşarak 2B uygulaması, çıkarılan kanunlar ve süreçle ilgili vatandaşları bilgilendirdi.        

Örnekköy Mahalle Muhtarı Osman Bakoğlu ve köy sakinleri tarafından düzenlenen toplantıya katılan Başkan Yücel Çelikbilek, vatandaşlara Beykoz?un en önemli sorunlarından biri olan 2B kanun tasarısında gelinen son nokta ve çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Örnekköy Pınar Düğün Salonu?nda gerçekleştirilen ve köy sakinlerinin ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Başkan Çelikbilek, 2B yasasının süreciyle ilgili bilgi verirken, vatandaşların sorularını da yanıtladı. Kanun tasarısının son noktaya geldiğini ve Sayın Cumhurbaşkanı?na sunulduğunu söyleyen Başkan Çelikbilek, hükümet, büyükşehir ve ilçe belediyesi nezdinden hiçbir vatandaşın mağdur edilmemesi için çalıştıklarını belirtti.

Toplantı sonunda Örnekköy'e yaptığı yatırım ve desteklerden dolayı Örnekköylü vatandaşlar adına Muhtar Osman Bakoğlu tarafından Başkan Yücel Çelikbilek'e plaket takdim edildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.