Beykoz Güncel Haber ziyaretleri başladı

Beykoz Güncel Haber ziyaretleri başladı

Beykoz Güncel Haber Kadrosu, Kaymakam Aydın Ergün ve yeni İlçe Emniyet Müdürü Enver Çolak'ı makamlarında ziyaret etti.

 Beykoz Güncel Haber Gazetesi olarak test yayınına başladığımız bu günlerde Beykoz'daki kurumlarla tanışma ziyaretlerine başladık. Ziyaretlere İmtiyaz Sahibi Mesut Türkeri, Genel Koordinatör Fatih Yılmaz, Genel Yayın Müdürü Necati Ak, İdari ve Mali İşler Müdürü Çoşkun Yavuzyılmaz, Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Nazım Kartbak, Hukuk Danışmanı Ahmet Deliak ve Muhabir Gökhan Şener katıldı.

İlk ziyaretimizi güçlendirme çalışmaları tamamlanan hükümet konağındaki yeni makam odasına taşınan Kaymakamımız Aydın Ergün ile kısa bir süre önce Beykoz?daki görevine başlayan İlçe Emniyet Müdürü Enver Çolak'a  gerçekleştirdik.

 

Güçlendirme ve tadilat çalışması bitirilen yeni Hükümet Konağı için hayırlı olsun dileklerimizi iletmek üzere makamında ziyaret ettiğimiz Kaymakam Aydın Ergün, yeni binada yapmayı planladığı projesinden bahsetti. Beykoz'un simgesi haline gelmiş yeni binanın bazı bölümlerini Beykoz cam sanatıyla süslemek istediğini söyleyen Kaymakam Aydın Ergün, "Beykoz'da Yaşam - Dört Mevsim Beykoz - Soyut Çalışma"  gibi örnekler arasından seçim yapılacağını söyledi.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine kısa bir süre önce atanan Enver Çolak, görev değişimlerinin bir tür bayrak yarışı gibi görülmesi gerektiğini ve bugün bu bayrağı Beykoz' da kendisinin devraldığını ifade etti. ?Gece üç' te Beykoz için neler yapacağız? diye dertleniyorum diyen Çolak, üzerlerinde büyük bir sorumluluğun ve yükün olduğunu söyledi.

 

Göreve gelir gelmez ilk olarak inşaat halinde olan yeni Emniyet Müdürlüğü binasının tamamlanması için gayret göstereceklerini söyleyen Çolak, İstanbul'da örnek bir bina olması için çalışacaklarını kaydederek ?Karakol ve nezarethaneler de insanca yaşamaya uygun hale getirilmesi önceliğimiz olacak? dedi.

Ziyaretlerimizde bizi samimi bir şekilde ağırlayan Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ve Beykoz İlçe emniyet Müdürü Enver Çolak'a Beykoz Güncel Haber Gazetesi olarak teşekkür ediyoruz.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.