Başkan Çelikbilek'e Twitter'dan ulaşabilirsiniz

Başkan Çelikbilek'e Twitter'dan ulaşabilirsiniz

Twitter hesabını etkin şekilde kullanan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek,  ilçe sakinlerinin istek ve önerilerini alıyor, taleplerine anında yanıt veriyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ilçe sakinlerinin istek ve taleplerini dinlediği sorunlarına çözüm ürettiği Halk Saati Perşembe günleri 09:00-12:00 saatleri arasında devam ediyor. Başkan Çelikbilek’le randevusuz olarak birebir görüşme imkânı bulan vatandaşlar sorunlarını rahatlıkla paylaşıyor.

16 Ağustos Perşembe günü gerçekleşen Halk Saati'nde Başkan Çelikbilek 50 ilçe sakiniyle görüştü. Vatandaşların sosyal yardım, eğitim, iş imkânı taleplerini dile getirdiği Halk Saati'ne daha önceden talepleri karşılanan vatandaşlar da teşekkür için geliyor. Her kesimden ilçe sakininin ilgi gösterdiği Halk Saati’nde Başkan Çelikbilek ilgili müdürlüklerle görüşerek vatandaşların sorunlarına anında çözüm getiriyor.

Çelikbilek’e Twitter’dan ulaşabilirsiniz

Sokak İftarları'ndan esnaf ziyaretlerine, çay sohbetlerinden sabah buluşmalarına kadar vatandaşlarla bir çok ortamda buluşan Başkan Çelikbilek sosyal medyadan da vatandaşların taleplerine anında yanıt veriyor. Twitter hesabını etkin şekilde kullanan Çelikbilek ilçe sakinlerinin istek ve önerilerini alıyor, belediye çalışma ve hizmetlerini paylaşıyor.

3,5 yıl önce Halk Günü’yle başlayan uygulamanın bugün Halk Saati’yle devam ettiğini ifaden eden Başkan Çelikbilek vatandaşların uygulamaya gösterdiği ilgi ve samimiyetin memnuniyet verici olduğunu, ilçe sakinlerine çözüm getirecek uygulamaların devam edeceğini belirtti.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in Twitter adresi

https://twitter.com/y_celikbilek

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.