Polonezköy Muhtarı Antoni Vilkoşevski AK Parti'de

Polonezköy Muhtarı Antoni Vilkoşevski AK Parti'de

AK Parti Beykoz Kadın Kolları yöneticileri, Polonezköy Muhtarı Antoni Vilkoşevski’yi ziyaret ederek, partilerine katıldığı için teşekkür ettiler.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı Kadın Kolları yöneticileri, Polonezköy Muhtarı Antoni Vilkoşevski’yi makamında ziyaret ederek, partilerine katıldığı için teşekkür ettiler. AK Partili kadınlar,  Vilkoşevski’den köyün sorunları hakkında da bilgi aldılar. 

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Kadın Kolları Beykoz Sorumlusu Sevil Aygün ile Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen’in de eşlik ettikleri ziyarette, kadınlar; Polonezköy Muhtarı Muhtarı Vilkoşevski’ye kısa bir süre önce HAS Parti’den AK Parti’ye geçiş yapmış olduğu için teşekkür ettiler.

AK Partili kadınlar, gerçekleştirdikleri ziyaretin sonunda ise şu mesajı verdiler: “ Ziyaret programlarımız hiçbir dil, din, ırk ayırt etmeksizin kesintisiz devam edecektir.”

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.