AK Parti Beykoz 2013 stratejisini değerlendirdi!

AK Parti Beykoz 2013 stratejisini değerlendirdi!

AK Parti Beykoz İlçe Yürütme kurulu üyeleri Mahalle ve köy başkanları ile kahvaltı da  bir araya geldi. 

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer başkanlığında Yürütme kurulu üyeleri Mahalle ve köy başkanları ile kahvaltı da bir araya geldi. 

Toplantının gündemi, Mahallelerde yapılan çalışmaları değerlendirmek, yeni oluşturulan çalışma takvimini Mahalle başkanları ile paylaşmak oldu. 

İlçe Başkanı Adem Sefer açılış konuşmasında, 4. Olağan Kongre sonrasında kısa sürede oluşturulan mahalle teşkilatlarından memnun olduklarını ifade etti. Ak Partinin iktidara gelişinin 10. yılın da yapılan çalışmaların kısa bir özetini sunan ilçe balkanımız Adem Sefer, Belediye’nin mahallelerde ki faaliyetlerine de değinerek, 2B Mülkiyet konularında da en son güncel bilgileri Mahalle başkanları ile paylaştı. 

Teşkilatlanma Başkanı Mustafa Gürkan, mevcut siyasi çalışmaların paralelinde Yürütme kurulunun belirlediği 2013 siyasi faaliyetlerin sunumunu yaptı.  Mahalle başkanlarının dilek ve talepleri sonrası toplantı bir ay sonra bir araya gelmek üzere tamamlandı. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.