Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

18 Mart’ta Beykoz ünlü isimleri ağırlayacak!

Beykoz’da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi dijital “hatıra künye” paylaşımları ve konserler ile kutlanacak.

Beykoz’da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi dijital “hatıra künye” paylaşımları ve konserler ile kutlanacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü öncesi dikkat çeken bir çalışmaya imza attı. www.18martetkinlikleri.com web sitesi üzerinden dönemin savaş bilgileri ve günümüz kişisel bilgilerinin karma olarak kullanılmasından oluşan bu görsel Beykoz’da büyük ilgi görüyor. Ayrıca Beykoz Belediyesi de kültür sanat etkinlikleri kapsamında 18 Mart’a özel Beykoz’da ünlü isimleri ağırlayacak.  

galeri 18 mart ta beykoz unlu isimleri agirlayacak 7674

HANEFİ DİLMAÇ: KÜNYEMİ ŞEREFLE ONURLA TAŞIYACAĞIM 

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın “Çanakkale Dijital Savaş Künyesi” oluşturma davetine AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç yanıtsız kalmadı. Dilmaç, İstikbalden İstikbale Çanakkale etiketiyle “18 Mart Zaferi’ni kutlayacak olmanın haklı gururunu yaşadığımız bugünlerde hatıra künyemi şerefle onurla taşıyacağım. Rabbim bizleri aziz şehitlerimize mahcup etmesin” ifadesini kullanarak oluşturduğu dijital künyesinin fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın bu paylaşımından sonra Beykozlularda etkinliğe katılarak oluşturdukları dijital künye fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başladı.

İBRAHİM SADRİ’NİN SUNUMU İLE…

Beykoz Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında 18 Mart’a özel Beykoz’da ünlü isimleri ağırlayacak.  Beykoz Belediyesinin düzenlediği Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106.yıldönümü’nde konuşmacı İbrahim Sadri’nin sunumu ile gerçekleşecek etkinlikte Elif Doğan ve Çoşkun Karademir Sahne alacak.

18 Mart Perşembe günü Beykoz Sahili Etkinlik Alanı’nda saat 14.00’te başlayacak olan bu etkinlikte aynı zamanda mehter takımı vatandaşlara gösteri gerçekleştirecek. “Bir Kahramanlık Destanı: Çanakkale” isimli sergide etkinlik alanında vatandaşlara sunulacak.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı