Başkan Çelikbilek, Göztepeli hanımları dinledi

Başkan Çelikbilek, Göztepeli hanımları dinledi

“Mahalleler Buluşuyor; Başkanımız Konuşuyor” programında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Göztepe Mahallesi’nde hanımları dinledi.

Her mahallede ilçe sakinleriyle buluşarak taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek haftanın üç günü düzenlenen sabah kahvaltılarında Beykozlu hanımlarla biraraya geliyor.

AK Parti İlçe Kadın Kolları’nın katkılarıyla düzenlenen ve Göztepe Mahallesi’nde gerçekleştirilen programda hanımlara kahvaltı ikram edildi.  Çocuklarıyla ve komşularıyla kahvaltıya katılan Göztepeli hanımlar, mahalleleriyle ilgili isteklerini ve temennilerini Başkan Çelikbilek’e ilettiler.

Toplantıya Başkan Yücel Çelikbilek’in yanı sıra AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç, Nevin Çalışkan, Yüksel Baki, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ve mahalle sakinleri katıldı.

Hanımlara mahallerde yürütülen çalışmalar ve devam eden projeler hakkında bilgi veren Başkan Yücel Çelikbilek, kadınların toplantılara gösterdiği ilgi ve hassasiyetin çok önemli olduğunu ifade etti. Toplantıların da oldukça verimli geçtiğini belirten Başkan Çelikbilek, mahallelerine duyarlı olan vatandaşlara teşekkür etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.