Açık Lise kayıtları uzatıldı

Açık Lise kayıtları uzatıldı

Açık Öğretim Lisesi yeni kayıt işlemleri 24 Eylül 2010 Cuma günü mesai bitimine kadar devam edecek.                                                                                                    

Açık Öğretim Lisesine yeni kayıt olacaklar (ilk defa kayıt), öğrencilik durumu silik olan öğrencilerin ve okullarından tasdikname ile ayrılmış fakat tekrar kayıt olacaklar için başvurular 24 Eylül 2010 Cuma günü mesai bitimine kadar ilçelerde bulunan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerine yapılacaktır.

Açık Öğretim Lisesine yeni kayıt yaptıracak öğrenci adayı yeni kayıt katılım bedeli olarak; 40.00TL.?yi Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası veya Halk Bankasının herhangi bir şubesine T.C. Kimlik numaralarını bildirerek Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü hesabına yatıracak. 5.00TL?yi ise kaydını yaptıracağı halk eğitimi merkezi müdürlüğünün okul aile birliğinin vereceği banka hesap numarasına veya halk eğitimi merkezi müdürlüğü okul aile birliğinin makbuzu karşılığında halk eğitimi merkezi müdürlüğüne teslim edecektir.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.