HAS Parti Beykoz yöneticileri AK Parti rozetini taktı

HAS Parti Beykoz yöneticileri AK Parti rozetini taktı

AB Bakanı Egemen Bağış'ın katıldığı AK Parti Beykoz İlçe Danışma Meclisi, HAS Parti yöneticilerinin AK Parti'ye geçiş törenine de ev sahipliği yaptı.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile Milletvekili Metin Külünk, Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı'nın Danışma Meclisi için Beykoz'daydılar. Ak Parti Beykoz İlçe Yönetimi Danışma Meclisi, kalabalık bir katılım altında gerçekleşti. Danışma Meclisi, bazı HAS Parti yöneticilerinin Ak Parti'ye geçişlerini resmileştiren bir rozet takma törenine de ev sahipliği yaptı.

Tamamı basına açık olarak gerçekleşti

24 Şubat Pazar günü Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleşen Danışma Meclisi'ne Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı Başkanı Adem Sefer ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, İl Yönetimi üyeleri, Ak Parti Belediye Meclis üyeleri ve teşkilat ve mahalle yöneticileri ile partililer katıldı.

Has Parti yönetiminden bazı isimler resmen AK Partili oldu

Danışma Meclisi'nin bir diğer önemli hususu da, 19 Eylül 2012 gerçekleştirdiği olağanüstü kongreyle feshedilerek, Genel Başkan Numan Kurtulmuş'la birlikte, birçok partilinin AK Parti'ye geçmesiyle sonuçlanan süreçte, Has Parti Beykoz İlçe Teşkilatı yönetiminden bazı isimlerin parti üyeliklerinin de yeni rozetlerinin de takılmasıyla birlikte, resmileşmesi oldu.  

Divan Heyeti oluşturuldu

İlçe Danışma Meclisi, Divan Heyeti'nin oluşturulmasıyla başladı. İlçe Başkan Yardımcısı aynı zamanda Yerel Yönetimler Birim Başkanı Tuncer Dede'nin başkanlığa, İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, aynı zamanda yerel yönetimler Birim Başkanı Cemile Sucuoğlu ile Gençlik Kolları İlçe Başkan Yardımcısı, aynı zamanda Yerel Yönetimler Birim Başkanı Fatih Çelik'in de üyeliklerine seçildikleri Divan Heyeti'nin oluşturulmasının ardından ise İlçe Başkanı Adem Sefer bir konuşma yaptı.

Adem Sefer: Beykoz için attığımız temellerin sarsılmasına izin vermeyeceğiz

Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, selamlama konuşmasına, teşkilat mensuplarına hitaben, “ yüreğimizi ortaya koyarak çıkmış olduğunuz bu yolda gösterdiğiniz dayanışmaya, ortaya koyduğunuz kararlığa teşekkür ediyorum” sözleriyle başladı.  

“ Dün, geçti gitti; bugün yeni bir gün. Ne geçmişin karanlığına ağıtlar yakacağız, ne dünkü başarılarımıza destanlar yazacağız. Geleceğimiz için, gençliğimiz için yeniden yollara düşme vaktidir” diyen Adem Sefer, elde ettikleri başarıların hem yüklerini, hem de sorumluluklarını arttırdığını kaydetti.

Beykoz'u 2023 hedeflerine ulaştıracağız

“ Durmak yok, yola devam azmi ile yola çıktıklarını” kaydeden Sefer, yapılan son kamuoyu yoklamalarının sonucunun teşkilatın başarısı olduğunu belirtti. İlçe Başkanı Adem Sefer, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “ Önümüzde yine yorucu günler var; hatta daha da çok çalışmaktan başka çare yok. Hedefimiz 2014 yerel seçimleri. Sonuç inanıyorum ki yüzümüzü ağartacaktır. Yarın geç olur, bu akşam yola düşme vaktidir. Beykoz'a açtığımız değişimin yolunu kapattırmayacağız. Halkımıza daha çok sarılacak ve Beykoz'un yarınları için atmış olduğumuz sağlam temellerin sarsılmasına izin vermeyeceğiz. Allah'ın izniyle Beykoz'u 2023 hedeflerine ulaştıracağız.”

Bu, Recep Tayyip Erdoğan'ın şahsi mücadelesi değil!

Sözlerinin devamında, mücadelelerinin ne Adem Sefer'in, ne Yücel Çelikbilek'in, ne İl Başkanı Aziz Babuşçu'nun, ne de Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın şahsi mücadelesi olduğuna vurgu yapan İlçe Başkanı Sefer, “ bu mücadele güçlü Türkiye'nin, demokrasinin, egemenliğin ve ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine çıkması için yapılan mücadeledir. Bu, 75 milyon insanın yarınlara güven ile bakmasının mücadelesidir” dedi.

Beykoz'un hasretle beklediği 2B sorununu çözdük

“ En büyük sermayelerinin birlik ve beraberlik olduğunu” ifade eden Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı, Beykoz'da mülkiyet konusunda yaptıkları çalışmalara da şu sözler ile değindi:    “ Boşa geçirecek tek bir vaktimiz bile yok. Beykoz'un 30 yıldır hasret ile beklediği bir sorunu çözdük. İnanıyorum ki, 2B vatandaşlarımızı huzura kavuşturacak; halkımız yarınlarıyla ilgili olarak daha sağlıklı kararlar verdirebilecek. Mülkiyet sorununun çözülmesiyle ilçemiz eğitim ve turizmde göz kamaştıran bir yerde olacak.”

Ülke menfaati, kişisel menfaatlerin sütünde

İlçe Başkanı Adem Sefer, konuşmasını, “ Siyasetin günlük olmadığı ve ülkenin menfaatlerinin kişisel menfaatlerin çok ama çok üstünde olduğu” şeklindeki sözleriyle sonlandırdı.

Has Parti Beykoz İlçe Yönetimi'nin Ak Parti'ye katılım töreni

Adem Sefer'in ardından ise, HAS Parti Beykoz İlçe Yönetiminin Ak Parti'ye katılım töreni gerçekleşti.

Bu amaçla ilk olarak, HAS Parti Beykoz İlçe Teşkilatı kurucu Başkanı Salih Birinci, konuşma yapmak üzere mikrofona davet edildi.

Salih Birinci: Kardeşlerin buluşması!

Has Parti Beykoz kurucu Başkanı Salih Birinci burada yaptığı konuşmada, her iki parti mensuplarının bir araya gelişini, “ kardeşlerin buluşması” olarak niteleyerek, “ aslında hedef aynı; ama nuans farklılıklarıyla bugüne kadar sadece ilkeler bazında siyaset yaptığımızı bütün kardeşlerimiz bunu biliyor; yerel basın da bunu bilmekte “ dedi.

Türkiye'ye çifte standart

Birinci, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “ Dünyaya baktığımızda ne kadar çifte standartlar ile dolu olduğunu ve Türkiye'yi temsil ederken, Avrupa'nın ülkemize ne kadar çifte standart ile davrandığını hepimiz görüyoruz. Bu dünyanın adeta kaymağını götürme adına, özellikle içimde bulunduğunuz coğrafyayı kan gölüne çeviren zihniyetlerin karşısında tabii ki bizim bu coğrafyada yaşayan insanlar olarak söyleyecek çok sözümüz var. Onun için sayın başbakanımızın daveti üzerine Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Bey, şu anda Ak Parti'nin Genel Başkan Yardımcısı” dedi.

El ele, gönül gönüle daha güçlü mücadele…

Has Parti Beykoz İlçe Teşkilatı kurucu Başkanı Salih Birinci, konuşmasını, “ bundan sonra inşallah hep birlikte daha güçlü; el ele, gönül gönüle daha güçlü bir mücadeleyi birlikte vereceğiz.  Güçlü Türkiye'yi hep birlikte oluşturmamız lâzım” şeklinde sürdürdü.  

Allah bin kere razı olsun!

Salih Birinci, “ Dün başörtüsü yüzünden okullara gönderilmeyen insanımızın yıllar boyunca ısdırap içinde kalmasına sebep olanlara, insan haklarını bu ülke içinde ayaklar altına alanlara, demokrasimizin her on yılda bir önünü kesmek suretiyle dışarıdaki bu zihniyetin uzantıları olarak içeride de derinlik arz eden bu insanlara hesap soranlardan Allah bin kere razı olsun!” dedi.

Birinci, konuşmasını, “ adeta seferberlik halinde, el ele gönül gönüle çalışacağız; bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın!” şeklinde sonlandırdı.

Rozetleri takıldı

Has Parti kurucu Başkanı Salih Birinci'nin konuşmasının ardından ise feshedilen Has Parti'nin eski yönetici ve bazı üyeleri, rozetleri takılmak üzere sahneye davet edildi. Bu amaçla, Bakan Egemen Bağış, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek,  Milletvekili Metin Külünk, İstanbul İl yöneticileri de yeni üyelerine rozetlerini takmak üzere sahneye çıktılar.

Yücel Çelikbilek: Bu, çok büyük bir sinerji yaratacak

Rozet takma merasiminin ardından ise Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek söz aldı. Çelikbilek, eski Has Parti mensuplarının partilerine katılımıyla ilgili olarak, “ bu birliktelik Beykoz'da, İstanbul'da ve Türkiye'de çok anlamlıdır ve çok önemlidir” dedi ve “ söz konusu bir araya gelişin çok büyük bir sinerji yaratacağı” açıklamasında bulundu.

Yücel Çelikbilek, şunları söyledi: “ Biz Ak Parti olarak Türkiye'deki bütün insanları seviyoruz; sevmeye de devam edeceğiz. Bırakın Türkiye'dekini dünyadaki, 7 milyar insanı da seviyoruz. Bu milletin çok daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı var”

Bakan Egemen Bağış ve Milletvekili Metin Külünk'ün programları gereği erken ayrılmak durumunda olduklarını da kaydeden Çelikbilek, daha sonra devam etmek üzere, konuşmasını kısa kesti.

Metin Külünk: Ak Parti 75 milyonun hukuk ve özgürlük teminatıdır

Belediye Başkanı'nın ardından ise kürsüye Beykoz'dan sorumlu Milletvekili Metin Külünk davet edildi. Metin Külünk, sözlerine, şu şekilde başladı: “ Bu yol, ben'ini insanlık yolunda feda edebilmenin yoludur. Bu yol, insan ve insanlık için saçının teli kadar kendini feda edebilmenin yoludur çünkü her feda edilişte niçin yaratıldığının cevabını verme adına bir tefekkür yoludur; Ak Parti hareketi böyle bir harekettir ve Ak Parti, sadece kendi gibi düşünenlerin, kendi gibi yaşayanların değil, bizim gibi düşünmeyen, kendi gibi yaşamayanların da inançlarının, özgürlüklerinin, hukuklarının, yaşam haklarının garanti altına alınmasının adıdır.”

Kimseyi bizim gibi olmaya mecbur eden bir anlayışın mensubu değiliz

Ak Parti'nin, Türkiye'de yaşayan 75 milyon insanın hukuk ve özgürlüğünün teminatı olduğunu kaydeden Külünk,  “ biz hiç kimseyi bizim gibi olmaya mecbur eden bir anlayışın mensubu değiliz; olmayacağız da çünkü biz insanı eşref-i mahlukat biliriz” dedi. Milletvekili Külünk, sözlerini, teşkilat mensuplarına, “ Ak Parti'nin büyük iddiasına dökecekleri alın teri ve çaba için şimdiden teşekkür ederek” sonlandırdı.

Egemen Bağış: Çare, Başkanlık sistemi

İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ün ardından söz alan AB Bakanı Egemen Bağış ise, Has Parti'nin Beykoz'daki katılım töreninin çok anlamlı olduğunu ifade ederek, “ bundan sonra biz hep beraberiz; el ele omuz omuzayız; birlikte ter dökeceğiz” dedi.

Bakan Egemen Bağış, AK Parti iktidarının son on yılda ülkenin birçok problemini çözdüğünü ifade ederek, şunları söyledi: “ Biz ‘ katsayı' gibi insanlık dışı bir uygulamaya son verirken, bu ülkenin Ermeni vatandaşlarının da 112 yıl aradan sonra kendi ibadethaneleri olan Akdamar'da dua edebilmelerinin önünü açtık. Biz üstad Necip Fazıl'ın şiirleriyle heyecan duyarken, onca sosyal demokrat iktidarların yapamadığını yapıp Nazım Hikmet'in itibarını ve vatandaşlığını da iade ettik. Üyesi olmaya çalıştığımız AB'de bazı liderler, kendi Roman vatandaşlarını sınır dışı etmeye kalkarken, bizim Başbakanımız 20 bin Roman vatandaşıyla kucaklaştı; onlarla yeni konut ve meslek programlarını ilan etti.”

Herkes için adalet

Egemen Bağış, şunları söyledi: “ Bundan 20 yıl öncesine kadar bu ülkede ‘kürdüm' demeye korkan insanlar devletin televizyonunda günde 20 saat Kürtçe izlemeye başladılar. Mahkûmlar, kendilerini ziyaret eden anneleriyle ana diliyle konuşmaya başladılar, üniversitelerde önemli kürsüler kuruldu. Devletin Kültür ve Turizm Bakanlığı farklı dil ve lehçelerde kitaplar yayınlamaya başladı. Biz, bu yola çıkarken ‘adalet' dedik, ‘kalkınma' dedik ama sadece bizim için adalet, bizim için adalet edemedik; herkes için dedik.”

Beykoz'da farklı inanç gruplarının mülklerini iade ediyoruz

“ Biz Avrupa Birliği yolunda ilerlerken, aslında özümüze dönüyoruz” diyen Bağış, azınlıklara dil ve din özgürlüğü alanında verilen hakları, Fatih Sultan Mehmet döneminde verilmiş bulunan haklara benzeterek, “ biz, yaradılanları Yaradan'dan ötürü sevmenin gereğini yerine getiriyoruz ve yaptığımız hiçbir şey de başkalarına ulufe değildir; ( biz onların) haklarını iade ediyoruz” dedi ve ekledi: “ Gün geliyor, Beykoz'da farklı inanç gruplarının geçmişte Beykoz'da kurmuş olduğu vakıflara ait olduğu halde el konulmuş mülklerini iade ediyoruz, çünkü ‘ adalet bunu gerektiriyor' diyoruz, ‘ hak onların ise, hakkı sahibine teslim etmek gerekir' diyoruz.

2023'te hedef ortalama 25 bin dolar kişi başına gelir

Partilerinin 2013 hedefinde, insanların ortalama gelirinin 25 bin dolara çıkarmak olduğunu da ifade den AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, “ durmak yok, yola devam etmek zorundayız. 2002'de devraldığımızda Türkiye, dünyanın en büyük 26. ekonomisiydi, bugün ise en büyük 16. ekonomisiyiz ama bununla yetinemeyiz; dünyanın en büyük on ekonomisinden biri olmak zorundayız” dedi.

Koalisyon zihniyetine son vermek

Ülkenin sahip olduğu mevcut istikrarın sekteye uğramaması gerektiğine işaret eden Bağış, şu açıklamayı yaptı: “ İşsizlik rakamlarımız Avrupa ortalamasının çok altında. Asgari ücretimiz dokuz AB üyesi ülkeden daha yüksek; bu da bizim insanımıza olan düşkünlüğümüzün bir göstergesidir;  kendi gücümüzü zorluyoruz ve özellikle dar gelirli insanımıza verebileceğimizin en fazlasını vermek için uğraşıyoruz.” Bağış, söz konusu ekonomik istikrarın sürdürülmesi için ise koalisyon zihniyetine son vermenin önemini vurguladı.  

Çare, Başkanlık sisteminde!

“ Bugünkü anayasanın ülkeyi adeta bir mıknatıs gibi geriye çeken bir sisteminin mevcut olduğunu” ifade eden Bağış, “ çare başkanlık istemidir” dedi. Bakan Bağış, bunun gerekçesini ise şu şekilde açıkladı: “ Çünkü Başkanlık sisteminde vatandaş kendi iradesiyle başkanını seçer; o da atayacağı bakanlar ile yürütmeyi oluşturur ve … yasama ona güven oyu verir; her yıl da o güven oyuna bağlı olarak bütçesini verip vermemeyi değerlendirir; işini yapmadığı anda bütçesini de keser ve bütün bu mekanizmanın iyi çalışıp çalışmadığını denetleyen bir yargı müessesi vardır. Bizde maalesef izler birbirine karışmış durumda; yasam, yürütme, yargı hepsi iç içe girmiş durumda.

Beykoz sokaklarına çıkıp Başkanlık Sistemi'ni anlatın!

“ Siyaset mekanizmasının her zayıflama anında derin güçler millete zulmettirmiştir. Boşuna değil, millet CHP denilince, (eski) telefonlar aklına geliyor. Jandarma dipçiğini hatırlıyor; tek kanallı siyah- beyaz televizyonu hatırlıyor. Hep o karanlık dönemlerin yaptığı işlerdir bunlar. İşte bu yüzden bizim başkanlık sisteminin ne olduğunu milletimize iyi anlatmamız lâzım” diyen Bakan Egemen Bağış, Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı'nın mensuplarına şu şekilde seslendi: “ Bu akşamdan itibaren daha da güçlenmiş bir şekilde Beykoz'un sokaklarına çıkıp Başkanlık sisteminin bir dikta rejimi olmadığını, tam aksine diktayı engellemenin, millete zulmü engellemenin en öneli yolu olduğunu anlatmak durumundayız.”

En güçlü ülkeler başkanlık sistemiyle yönetiliyor

Bağış, başkanlık sistemiyle yönetilen ülkelerden de örnekler verdiği konuşmasında, dünyanın en güçlü ülkelerinin başkanlık sistemiyle yönetilenler olduğunu kaydederek, “ bu, bir tesadüf mü sizce?” diye sordu. ABD'den örnekler veren Egemen Bağış, bu bağlamda muhalefete de eleştirilerde bulunarak, “ CHP, milletin vicdanında yargılanıp müebbet muhalefete mahkûm olmuştur” dedi ve ana muhalefet partisinin başkanlık sistemi konusunu çarptırdığını ifade etti.

Başkanlık sistemi, bu ülkeyi uçuracak bir sistem

“ Yasama- yürütme ve yargı sistemi arasındaki denetleme mekanizması iyi kurulduğu takdirde, başkanlık sisteminin bu ülkeyi uçuracak bir sistem” olduğu açıklamasında da bulunan Egemen Bağış, “ tekerleği yeniden icat etmeye gerek yok” dedi.

Başkanlık sistemi anaysa ile teminat altına alınmalıdır

“ Biz bu Anayasa ile AB'ye giremeyeceğiz; defalarca değiştirilmiş olmasına rağmen, hâlâ darbeci zihniyetin ruhunu, izini taşıyan bir anayasamız var” yorumunda bulunan AB Bakanı, “ bizim artık 80 model anayasa ile gitme lüksümüz yok; bize 2023 model, 2071 model demokrasiyi sağlayacak, yepyeni, sivil, millet idaresini temsil eden bir anayasa lâzım” dedi. Bağış, konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “ Benim şahsi düşüncem, o anayasanın içerisine de bu ülkenin istikrarını güvence altına alacak Başkanlık Sistemi'nin yer alması (şeklindedir.)”

Çakma Gandi eleştirisi

Sözlerine ana muhalefet partisi CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun kendisini “ çakma Gandi”       olarak tanıtmasını eleştirerek devam eden Egemen Bağış, “ bunu kendisi çıkarttı! Bu memleketin tarihinde imrenilecek hiç kimse yokmuş gibi gitti Hindistan'daki bir toplum liderine özendi ve kendini çakma Gandi olarak tanıttı ve her geçen gün çakmamız çark ediyor” dedi.

Cumhuriyet Hayal Partisi

Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçtiğimiz günlerde İstanbul'da Ak Parti ile CHP arasındaki farkın yüzde 4'e düştüğü açıklamasında bulunduğunu hatırlatan Devlet Bakanı, şu eleştiride bulundu: “ Herhalde MHP ile karıştırıyor bizi! Ya da Cumhuriyet Halk Partisi'nin Cumhuriyet Hayal Partisi'ne dönüştüğüne hep beraber şahitlik ediyoruz!”

Beykoz'dan sayın Kılıçdaroğlu'na sesleniyorum!

Devlet Bakanı Egemen Bağış, konuşmasının devamında ise Kemal Kılıçdaroğlu'na Beykoz'dan bir çağrıda bulunmak istediğini kaydederek, şunları söyledi: “ Birtakım derin güçler sayın Kılıçdaroğlu'nu çok kötü bir tuzağa getirdiler. Sarıgül, kırmızıgül derken, bir anda köşeye sıkıştı. Şimdi Sarıgül'ü partiye alsa koltuk gidecek, almasa karşısında bir tane kahraman belirecek. Allah kolaylık versin! ‘ Ben şimdi krizden nasıl çıkarım?' diye yırtınıyor ya, ona çözüm önerisini vermek de Beykoz teşkilatımızın şahitliğinde bize düşsün: Sayın Kılıçdaroğlu, yüreğin yetiyor ise gel, yeniden İstanbul Belediye Başkanlığı'na sen kendin aday ol! En azından koltuğu kurtarırsın ama AK Parti en az yüzde 60'la İstanbul'u alır, bundan da şüphen olmasın!”

Ak Parti dışındaki bütün alternatifler, koalisyon demek

Türkiye'de tek başına, istikrarlı bir hükümet kurabilecek tek partinin Ak Parti olduğuna işaret eden Bağış, “ Ak Parti dışındaki bütün alternatifler koalisyon demektir; yasakçı zihniyetin, zulümcü zihniyetin o yolsuzluğu, yoksulluğu ve yasakları millete layık gören zihniyetin yeniden peydahlanma süreci demektir. Onun için benim milletim ne yapacağını çok iyi bilir” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Bağış, sözlerini “ şimdi kolları sıvama vakti” şeklinde sürdürerek, yapılacak olan seçimler içinde en önemlisinin Cumhurbaşkanlığı seçimi odluğunu belirtti ve isim vermeden, bu makam için gönülden geçen kişinin Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi. Bağış, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine atıfta bulunarak, “ bu millet tarihinde ilk defa kendi liderini kendi seçecek” dedi.

Yücel ağabeyim, sadece Belediye Başkanlığı'nı kazanmakla kalmamalı…

Bağış, “farkı fark ettirmek için” Cumhurbaşkanlığı seçiminden dört ay önce yapılacak olan yerel seçimlerin önemine de işaret ederek, “ Yücel ağabeyim Belediye Başkanlığını kazanmakla kalmamalı; çok farklı kazanmalı ki, o muhalefet partileri bizim Cumhurbaşkanlığı adayımıza karşı kendileri aday olamamalı, korkmalı. Partilerinde harcamak istediklerini getirip oraya koymak için onları gazlamalı. Bunu sağlayabilmek için de bizim bugünden itibaren kolları sıvamamız, elimizi taşın altına koymamız lazım; bu bizim çocuklarımıza, torunumuza karşı en büyük mesuliyetimiz” dedi.

Bakan Bağış, konuşmasını, salonda bulunan partililere hitaben, “ Beykoz'da tarihi rekorlarımızı kırmaya hazır mıyız? sorusuyla sonlandırdı.

İl Genel Meclisi üyeleri konuştu

Bakan Egemen Bağış'ın ardından ise İl Genel Meclisi üyeleri Metin Genç ve Muharrem Kaşıtoğlu da birer konuşma yaparak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İl Özel İdaresi'nden Beykoz'a yapılan çeşitli hizmetler ile ilgili bilgi aktarımında bulundular.

Yücel Çelikbilek Özel Proje Alanları'nı anlattı

Danışma Meclisi'nde son konuşmayı ise tekrar Belediye Başkanı Yücel Çeklikbilek yaptı. Belediye Başkanı, söz alarak, Beykoz'la ilgili projeler, 2B ve mülkiyet gibi çeşitli konularda slayt eşliğinde bir sunum gerçekleştirdi.

Haber: Arzu Başlantı 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.