Çanakkale Şehitlikleri'ne gezi için kayıtlar başladı

Çanakkale Şehitlikleri'ne gezi için kayıtlar başladı

Beykoz Belediyesi, Türk Tarihi'nin en şanlı destanına sahne olan Çanakkale Yarımadası'na Nisan ayında yeni bir ziyaret programı düzenliyor.

Çanakkale Zaferleri'nin tarihteki önemine dikkat çekmek ve gelecek kuşaklara aktarmak amacıyla 30 bin ilçe sakinini Çanakkale Şehitlikleri'ne götüren Beykoz Belediyesi, Nisan ayında yeni bir ziyaret programı daha düzenliyor.

Türk Tarihi'nin en şanlı destanına sahne olan Çanakkale Yarımadası'na Nisan ayı boyunca Perşembe günleri hariç her gün seferler düzenlenecek. 

Şehitler Abidesi, Şehit Onbaşı Anıtı, 57. Alay Şehitliği, Kilitbahir Kalesi, Meçhul Asker Anıtı, Yahya Çavuş Anıtı, Kesikdere Şehitliği ve Namazgah Tabyasına yapılacak ziyaretlerde atalarımız için hayır duaları edilecek, ilçe sakinleri tarihin altın harflerle yazıldığı mekânları görme fırsatı elde edecek.  

Geziye katılmak isteyen ilçe sakinlerinin 22 Mart 2013 tarihine kadar Beykoz Belediyesi resepsiyon servisine müracaat etmesi gerekiyor.

Bilgi İçin: 0 216 538 84 66-67

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.