İlçe Milli Eğitim öğretmenleri dinledi

İlçe Milli Eğitim öğretmenleri dinledi

Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçemizde görev yapan ücretli, sözleşmeli ve vekil öğretmenlere seminer verdi, sorunlarını dinledi.                                                 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla? nın katılımıyla Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen proğramda, İlçemizde görev yapan ücretli, sözleşmeli ve vekil öğretmenlere seminer verildi ve öğretmenlerin sorunlarını dinlendi.

İki saat süren seminerde iyi bir öğretmen olabilmek için ne gibi teknik ve uygulamalar yapmak gerektiği, öğrenci motivasyonu, iletişim, rehberlik gibi öğretmenlerin pratik yaşamda karşılaşabilecekleri sorunlar ve çözüm yoları üzerinde duruldu.

Seminer sonrasında istek, dilek ve görüşleri alınan öğretmenler bu seminerin ve kendilerine verilen değerin motivasyonlarını artırdığını, memnuniyetlerini ve özlük hakları noktasındaki isteklerini dile getirdiler.

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.