ABKA Kristal 25. yılını kaymakamla kutladı!

ABKA Kristal 25. yılını Beykoz Çayırı'nda kendisi için ayrılmış olan stantta pasta keserek kutladı.

ABKA Kristal 25. yılını Beykoz Çayırı'nda kendisi için ayrılmış olan stantta pasta keserek kutladı. Beykoz'da kurulan ve 25 yıl içinde uluslar arası bir marka haline gelen ABKA Kristal, 25.yıl için özel olarak hazırlanan pastayı Kaymakam Süleyman Erdoğan'ın katılımıyla kesti.

Beykoz'a tayin olduğundan beri Beykoz'daki camcılığı teşvik edici hamlelerde bulunan Kaymakam Süleyman Erdoğan, Beykoz Çayırı'nda cam işçiliği stantlarını gezdi. Stantları gezdikten sonra ABKA Kristal sahibi Özcan Yücel tarafından karşılanan Süleyman Erdoğan, ABKA Kristal hakkında bilgi aldı. Özcan Yücel, kurumun Beykoz'da kurulup, daha sonra nasıl uluslar arası bir marka olduğu hakkında bilgi verdi.

Hazırlanan pastayı Kaymakam Süleyman Erdoğan ve ABKA Kristal sahibi Özcan Yücel birlikte keserken Beykoz Çayır'ındaki diğer stantları gezen vatandaşlar da kutlamaya katıldı. Kesilen pasta sonrası konuşan Kaymakam Süleyman Erdoğan, Beykoz'da camın gelişmesini arzu ettiklerini ve böyle kuruluşlara ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

Beykoz Güncel'e konuşan ABKA Kristal sahibi Özcan Yücel ise ‘Camın anavatanında doğan ABKA Kristal olarak, 1991 de kurumlaşan firmayız. Ufak bir dekor atölyesinde başlayan serüvenimizde bugünlere geldik. 25 yılımızı doldurduk. ABKA Kristal olarak iç piyasa ve ihracat olarak çalışıyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımız da bu doğrultuda olmasını arzu ediyoruz. 25.yıl sebebiyle bugün kaymakamımız ile pastamızı kestik. Hep birlikte nice 25 yıllara ' dedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.