Dernekler Birliği'nden hayırlı olsun ziyaretleri

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği, görevlerine yeni atanan Beykoz Emniyet Müdürü Gökhan Dörtkol ve CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz'u ziyaret etti.

Beykoz İl Dernekler Birliği, görevlerine yeni atanan Beykoz Emniyet Müdürü Gökhan Dörtkol ve CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz'a yeni görevleri için hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

İlk olarak Emniyet Müdürü Gökhan Dörtkol ile buluşan heyet, yeni emniyet müdürüne yeni görevinde başarılar diledi.

Gökhan Dörtkol: Uyuşturucu ile ilgili şikayetler alıyoruz

Bu ziyaretten çok memnun olduğunu söyleyen Gökhan Dörtkol “Beykoz İstanbul'daki 39 ilçenin içinde suç oranında  son sıralarda yer alıyor. Asayiş ile ilgili ilçemizde bir sıkıntı gözükmüyor. Uyuşturucu ile ilgili şikayetler alıyoruz. Emniyet olarak elimizden geleni yapıyoruz.Bu konuda ailelere de büyük görev düşüyor. Ayrıca bu konu ile ilgili bilgi düşünce ve önerinizi bize iletebilirisiniz. Sosyal eğitim ve aile boyutlu olan bir olay. Bunun dışında Beykoz'un çok büyük ciddi bir sorunu yok. Trafik Denetleme Şube Müdürümüze olabildiğince çalışmalarını artırması yönünde taleplerimizi iletiyoruz. Bununla ilgili akşamları denetimlerimiz oluyor. Modifiye araçlar, kasksız araç kullanımı, gürültü ve tehlikeli araç kullanımı ilgili elimizden geldiğince mücadele ediyoruz. Kavacık trafik sorununun çözülmesi için üzerimize düşeni yapıyoruz. Biz her zaman buradayız. Beykoz da çıtayı yükselteceğiz. Beykoz'da suç oranını sıfıra indirmek için elimizden geleni yapacağız.'

Dernekler Birliği adına konuşan Başkan Hasan Karakaya, Beykoz'da şu an en büyük sorunun uyuşturucu madde olduğunu söyledi. Uyuşturucu kullanımının çok ufak yaşlara indiğini ve bununla ilgili emniyetten bir çözüm beklediklerini söyledi.

Kastamonular Dernek Başkanı Süleyman Çalık'ta bu konuda önceki emniyet müdürüne bilgiler verdiklerini ve yine bu bilgileri verebileceklerini söyledi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından heyet, CHP İlçe Başkanlığı'na geçti.

CHP ilçe Başkanı Bahadır Yavuz tarafından karşılanan heyet toplantı salonuna geçti. Burada Konuşan Hasan Karakaya ‘16 il ve bölge derneği olarak geliş amacımız sizlerle tanışmak ve hayırlı olsun dileklerinde bulunmaktır. İl dernekleri olarak Beykoz için yapılacak her türlü çalışmaların içinde olmak istiyoruz. Beykoz'un faydasına olan her türlü çalışmaya bizler katılırız. Bu süreç içinde 2B ile alakalı 23 Nisan 2012 de muhtarlığımızla ortak bir miting yaptık. Bu konuda ses getirdiğimize inanıyoruz. Beykoz'da ki sorunlar Ankara'ya tam olarak iletilmedi. Bizim amacımız buradaki sorunların tam olarak iletilmesiydi. Buradaki insanlar işgalci değil hak sahibidir. Üzerine basa basa anlattık. Beykoz ve Beykozluyla alakalı her türlü etkinlikte bizler olacağız.'

Bahadır Yavuz: Tüm siyasi partiler bir araya gelip 2B konusunu tartışalım

Başkan Bahadır Yavuz ziyaretten çok memnun olduğunu söylerken ‘Biz Beykoz'un yararına olacak her türlü katkıyı yaparız. Grup Başkan vekilimiz 2B konusunda gereken her şeyi her zaman söylüyor. Gerçekleri Beykoz'a duyuralım. AKP ‘den tüm yetkilileri davet ediyorum.Metin Külünk bey sürekli buralarda.MHP'li vekillerimiz ziyaretlerde bulunuyorlar.Sizin de aracılığınız ile buradan tekrar söylüyorum.Sadece vekillerin olduğu ,şeffaf bir program yapalım ve Beykozlu 2b konusunu anlasın. Kamuoyunu bilgilendirelim. Bu kaçılacak bir konu değil. Dernek olarak tüm siyasi partileri bir araya getirin. Beykoz ve Beykozluların kalitesini yükseltelim.'

Heyet CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz ile hatıra fotoğrafı çektikten sonra binadan ayrıldı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.