BEYMEZ'den Başkan Yücel Çelikbilek'e ziyaret

BEYMEZ'den Başkan Yücel Çelikbilek'e ziyaret

Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ) üyeleri Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e iade-i ziyarette bulundu.

Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ), üyeleriyle beraber Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Beykoz Belediye Meclisi'nde 1984 yılından bu yana görev yapan meclis üyelerini tek çatı altında toplayan Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ),Dernek Başkanı Adem Öztürk ve yönetim kurulu üyeleriyle Başkan Yücel Çelikbilek'i ziyaret ettiler.

Dernek üyelerini son derece sıcak bir şekilde karşılayan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, BEYMEZ'in ilçenin sorunlarına karşı ortak bir akıl ortaya koymak için bir araya gelen çok özel bir dernek olduğunu ifade etti. BEYMEZ' in İstanbul'da ender kurulan bir çatı olduğuna değinerek bu çatının kıymetinin bilinmesi gerektiğine dikkat çeken Başkan Yücel Çelikbilek, ziyaretlerinden dolayı dernek üyelerine teşekkürlerini iletti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.