Beykoz Trafik Zabıta ekibi kuruldu

Beykoz Trafik Zabıta ekibi kuruldu

Zabıta Teşkilatı'nın 188. yıldönümü dolayısıyla Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, zabıta çalışanlarıyla biraraya geldi.

Zabıta Teşkilatı'nın 188. yıldönümü dolayısıyla Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, zabıta çalışanlarıyla kahvaltı programında biraraya geldi. Başkan Çelikbilek buluşmada trafik zabıtası ekibi kurulduğunu müjdeledi.  

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla zabıta çalışanlarıyla buluştu. Beytaş Sahil Tesisleri'nde düzenlenen programa Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in yanı sıra Başkan yardımcıları, Zabıta Müdürü Şakir Kemal ve zabıta çalışanları katıldı.

Zabıta çalışanlarının ilçe sakinlerinin huzuru için görev yaptığını kaydeden Başkan Yücel Çelikibilek, “Vatandaşımız, esnafın huzurunu ve hakkını korumak için ekiplerimiz özveriyle hareket ediyor. Beykoz Belediyesi olarak halkın ve esnafın sorunlarını çözen bir belediye olmak için gayret ediyoruz. Bu gayretimizde en büyük görev, bizlerin vatandaşa karşı yüzü olan siz ekip arkadaşlarımıza düşüyor. Bunun başında da zabıta çalışanlarımız geliyor. Onların güler yüzlü, öz verili ve azimli çalışması, temsil ettikleri makama uygun hareket etmesi hem bizleri hem de vatandaşları memnun eder” diye konuştu.

Trafik Zabıtası Ekibi Kuruldu  

Konuşmasında ayrıca, ilçede Trafik Zabıtası ekibi kurulduğunu ve yakında göreve başlayacağını belirten Başkan Çelikbilek, “Ekiplerimiz trafikte sorumluluk alarak, hem yayalara hem de sürücülere yardımcı olacak. Kalabalık ve sıkıntılı bölgelerde ilçe sakinlerimize hizmet verecekler. Çok faydalı olacağını düşünüyoruz. Şimdiden hayırlı olsun. Kolaylıklar diliyorum” dedi.

Program sonunda Başkan Çelikbilek ve yardımcıları tarafından zabıta personeline karanfil takdim edildi

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.