Kira borcu nedeniyle intihara kalkıştı

Kira borcu nedeniyle intihara kalkıştı

Kira borcu nedeniyle bunalıma giren 22 yaşındaki Mehmet G., Beykoz Rüzgarlıbahçe'de intihar girişiminde bulundu. Kira borcu nedeniyle bunalıma giren 22 yaşındaki Mehmet G., Beykoz Rüzgarlıbahçe'de bir binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde...

Kira borcu nedeniyle bunalıma giren 22 yaşındaki Mehmet G., Beykoz Rüzgarlıbahçe'de intihar girişiminde bulundu.

Kira borcu nedeniyle bunalıma giren 22 yaşındaki Mehmet G., Beykoz Rüzgarlıbahçe'de bir binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Mehmet G., polisin ikna çabasının ardından çatıdan indirildi.

Olay, saat 15.30'da Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi'nde meydana geldi.  Kastamonu nüfusuna kayıtlı 1993 doğumlu Mehmet G., Kavacık Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Acarlar C Blok'un çatı katına çıkarak kira borcu nedeniyle intihar etmek istedi. Çevredekilerin ihbarda bulunması üzerine olay yerine Polis, 112 Acil Servis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri Mehmet G.'yi ikna etmek için çabalarken, itfaiye ekipleri ise hava yastığı açtı.

Aşağı da toplanan kalabalık ise gence tepki gösterdi ve yolun kesilmesinden dolayı polislerle yoldan geçmek isteyenler arasında zaman zaman tartışmalar yaşandı.

Polisin uzun uğraşları sonucu ikna edilen Mehmet G.'nin 2 bin 100 TL kira borcu olduğu öğrenildi.

YORUMLAR...