SİYAD Kadın Kolları Beykoz'da kahvaltıda buluştu

SİYAD Kadın Kolları Beykoz'da kahvaltıda buluştu

SİYAD Genel Merkez Kadın Kolları ile Beykoz Şubesi Kadın Kolları'nın birlikte organize ettiği sabah kahvaltısında Sinoplu bayanlar bir araya geldi.

Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (SİYAD) Genel Merkez Kadın Kolları ile SİYAD Beykoz Şubesi Kadın Kolları'nın birlikte organize ettiği sabah kahvaltısında Sinoplu bayanlar bir araya geldi.

SİYAD Beykoz Şubesi Kadın Kolları Başkanı Serpil Berber'in ev sahipliğini yaptığı kahvaltıda Sinoplu bayanlar birbirleriyle bol bol sohbet etme fırsatı buldu. SİYAD Genel Merkez kadın Kolları başkan ve üyelerinin davetli olduğu kahvaltıda birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Program hakkında bilgi veren SİYAD Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Halime Şahin: “Genel merkez kadın kollarıyla, Beykoz şubesi kadın kolları tanışıp kaynaştık. Birlik ve beraberliğin önemine değindik. Birlikte daha güçlü oluruz dedik. Yerel kültürümüze hep birlikte sahip çıkılmasının önemine vurgu yaptık. Genel merkez kadın kolları olarak Sinoplu hanımlarla tanışmak, kaynaşmak, aramızdaki iletişimi daha da kuvvetlendirmek amacıyla şubelerimize ziyaretlerimiz sürecek.” dedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.