Vali Mutlu Doğa Koleji'ni ziyaret etti

Vali Mutlu Doğa Koleji'ni ziyaret etti

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Beykoz Doğa Koleji'ni ziyaret ederek kolej yöneticileri ile bir araya geldi.

 

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Doğa Koleji Kurucusu Fethi Şimşek ve Doğa Koleji CEO'su Uğur Gazanker Vali Hüseyin Avni Mutlu'yu karşılarken, eğitim koordinatörleri, okul yöneticileri de ziyarette hazır bulundu.

 

Eğitim vadisi Beykoz Doğa Koleji'nde ekoloji dersliğini, tarım alanlarını ve hayvanat bahçesini gezen Vali Hüseyin Avni Mutlu, yöneticilerden Doğa Koleji ve eğitim sistemi hakkında bilgiler aldı.

 

Beykoz Doğa Koleji'nden oldukça etkilenen Vali Mutlu, yöneticileri başarıyla uygulanan eğitim konsepti için tebrik etti.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Türk eğitim sistemi ve  yapılması gerekenleri yöneticilerle paylaşarak, fikir alış verişinde bulundu. Doğa Koleji'nin eğitimde artık uluslararası bir marka haline geldiğini belirten Vali Mutlu, sosyal sorumluluk projeleri ve kampanyalar için de valilikten destek sözü verdi.

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.