Beykozlu Samsunlular'da görevi Ömer Altun devraldı

Beykozlu Samsunlular'da görevi Ömer Altun devraldı

Beykoz Samsunlular Derneği Olağan Genel Kurul'u gerçekleştirildi.

Beykoz Samsunlular Derneği Olağan Genel Kurulu üyelerin yoğun katılımı dernek lokalinde gerçekleştirildi. Tek listenin olduğu kongrede iki dönem başkanlık görevini yürüten Fatih Yılmaz görevini Ömer Altun'a devretti.

SADEF Kurucu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Aday Adayı Remzi Kozal'ın Divan Başkanı olduğu kongrede katip üyelikleri Muhammet Günüz ve Murat Özden yaptı.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimiz adına durulan 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile resmi olarak başlayan kongrede ilk olarak derneğin mali, faaliyet ve denetleme kurulu raporu okunarak, dernek üyelerinin ibrasına sunuldu. Raporlar, dernek üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Beykoz Samsunlular Dernek Başkanı Fatih Yılmaz söz alarak “Derneğimize bir vefa borcumuz vardı onu da 5 yılda yönetimdeki arkadaşlarımız ile birlikte ödediğimizi düşünüyorum” diyerek görevi artık bıraktığını söyledi. Konuşmasında tüm üyelerden helallik de isteyen Yılmaz yönetim ile birlikte alnı ak şekilde görevi bırakıyor olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Konuşmaların ardından tek liste ile oylamaya gidilen kongrede Ömer Altun başkanlığa seçildi.

Beykoz Samsunlular Derneği Yönetim Kurulu Asil:

Ömer Altun

Muhammet Gündüz

Murat Gül

Aziz Keskin

İbrahim Dilek

Eyüp Altun

Niyazi Aydın

Nimet Kaplan

Fatih Coşkun

Denetleme Kurulu Asil:

Murat Özden

Adil Şahin

Birol Özen

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.