İncilerden ihtiyaç sahiplerine 6 akülü tekerlekli sandalye

İncilerden ihtiyaç sahiplerine 6 akülü tekerlekli sandalye

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı'nın katkıları ile 6 Akülü Tekerlekli Sandalye ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımının çeşitli sponsorlarla, katkı sunanlar ile gerçekleştirdiği Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamındaki İhtiyaç Sahiplerine “ Akülü Tekerlekli Sandalye “ kampanyasının kapanışı Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda gerçekleşti.

Beykoz Belediye Başkanlığı ile Beykoz Belediyespor Kulübünün ortaklaşa düzenlediği Hentbol Şöleninde 10 takım bir birleri ile müthiş heyecan dolu bir mücadeleye çıkarken, Beykoz'da çeşitli nedenlerden dolayı Engelli durumuna düşmüş vatandaşları hayatlarını bir nebze de olsa rahatlatacak Akülü Tekerlekli Sandalyelerden 6 tanesinin dağıtımı gerçekleşti.

Beykoz Belediyesi Bayan Voleybol Takımı Sporcuları adına programda bir konuşma yapan Takımın Menajer-Oyuncusu Gözde R.Yorgun, “ Ben ve arkadaşlarım hem takımda oyunumuzu sergilerken, diğer yandan böylesine anlamlı bir proje kapsamında mesai harcadık. Sonuçta ihtiyaç sahibi 7 vatandaşımıza katkıda bulunduk. Umarım bu tür projeler, kampanyalar örnek  olur ve daha fazla insanlara ulaşılabilir” diye konuştu.

OFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe ise yaptığı konuşmada, “Beykoz Belediyespor ve kızlarımıza çok teşekkür ediyorum, 7 vatandaşımızın özgürlüklerine kavuşmasındaki katkılarını şükranla karşılıyorum” diye konuştu.

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Gn.Skrt. Yrd. Ve Beykoz Kulüpler Birliği bir önceki dönem Başkanı Asım Özdemir yaptığı kısa konuşmada, “Beykoz Belediyespor Voleybol Takımının şahsında Başkanları Muharrem Kaşıtoğlu'nu tebrik ediyorum. Voleybolcu Kızlarımız Beykoz İlçesini İstanbul'da örnek teşkil etmiştir. Beykoz Belediyespor sadece sportif alandaki faaliyetleri ile değil sosyal projeler ile de dikkatleri çeken bir kulüp olmuştur. Emeği geçenleri, katkıda bulunanları kutluyorum, ellerinden öpüyorum” dedi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Akülü Tekerlekli Sandalye dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, “ TVF 3.Liginde mücadele eden Bayan Voleybol Takımımız Sporcular böylesine anlamlı bir projeye imzalarını atarak gönüllerdeki yerlerini fazlası ile hak etmiştir. Hepsi birer profesyonel Voleybolcu olmalarına karşın, maç ve idmanlardan arta kalan zamanlarında kapıları tek, tek çalıp Marmara Kolonyalarının sponsor olarak verdiği kolonyaları satarak, ulaşabildikleri her yere ulaşıp toplam 7 adet akülü tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahipleri için toplamayı başarmışlardır. Allah onlardan razı olsun, onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün “ Ben sporcunun, zeki çevik ve ahlaklısını severim “veciz ifadesinde anlam kazandığı gibi ahlaklı ve topluma duyarlı birer sporcular olduklarını bu sosyal sorumluluk projesine imza atarak göstermişlerdir. Buradan şunu da ifade etmek isterim ki İstanbul'da bu konuda Beykoz gibi bir ilçe yok. Başta Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek olmak üzere Belediyemize ulaşan, talepte bulunan hiçbir vatandaşımız geri çevrilmemiş ve ilçemizde bu yönde bir talep artık gelmemektedir.” Diye konuştu.

Programın son bölümünde Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, alınan 6 adet Akülü Tekerlekli Sandalye'nin ilk dağıtımını ihtiyaç sahibi Volkan Gider'e teslim etti.

BEYKOZ BELEDİYESPOR MEDYA-İLETİŞİM

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.