Hepinizi 17 Mayıs'da Maltepe'ye bekliyoruz!

Hepinizi 17 Mayıs'da Maltepe'ye bekliyoruz!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan: “Hepinizi 17 Mayıs tarihinde Maltepe'de yapacağımız büyük mitingimize bekliyoruz”.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Ortaçeşme Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışını AK Parti 1.Bölge İstanbul Milletvekili Adayları Ayşe Kartal ve Hulusi Şentürk ile gerçekleştirdi.

Seçim İrtibat Bürolarını tüm hızıyla açmaya devam eden İlçe Teşkilatı, bu kezde Ortaçeşme'den Beykozlulara seslendi. 

Açılışa; AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, SKM Başkanı Tuncer Dede, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler, ilçe yönetimi ve çok sayıda partili katıldı. 

İlk konuşmayı SKM Başkanı Tuncer Dede gerçekleştirerek, kısa bir selamlama konuşmasından sonra yeni irtibat bürosunun Türkiye'ye hayırlar getirmesini temenni etti.

Mustafa Gürkan: Cebimizde 80 bin oy var, 13 bin oy daha istiyoruz!

Tuncer Dede'nin konuşmasının ardından sözü İlçe Başkanı Mustafa Gürkan aldı. Yaklaşık 20 gündür sahada seçimlere hazırlandıklarını belirten Gürkan, 7 Haziran'a kadar Beykoz'un her yerini dolaşarak, kendilerini anlatacaklarını söyledi. Gürkan, konuşmasının devamında şunlara değindi: “Biz bu dönem yüzde 60 oy dedik, 93 bin dedik. Bizim şu an cebimizde 80 bin oy var. Biz 13 bin daha oy istiyoruz. İnşallah bu koyduğumuz hedeflere kalan 41 gün içerisinde ulaşacağız. Sahadaki çalışmalarımızı şu anda güzel ve coşkulu buluyorum. Hepinizi 17 Mayıs tarihinde Maltepe'de yapacağımız büyük mitingimize bekliyoruz”.

Daha sonra Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler'de birer söz alarak, kısa bir selamlama konuşmasından sonra irtibat bürosunun hayırlı olmasını diledi.

Yücel Çelikbilek: Gelecek 4 yıl içerisinde Beykoz'u herkes daha farklı görecek!

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'te seçim irtibat bürolarının kendileri için can damarı olduğunu vurgulayarak; “Biz buralardan aldığımız heyecanları sokaklara dağılarak, insanlara dağıtırız. 7 Haziran seçimi bizler için çok önemli. Beykoz'u şaha kaldırmak hepimizin görevidir. Gelecek 4 yıl içerisinde Beykoz'u herkes daha farklı görecek. Eğitiminizde, sağlığınızda, sokağınızda ne varsa hepsinde farklılığı sizlerde göreceksiniz. Ama biz tüm bunları arkamızda güçlü bir devlet, güçlü bir hükümet gördüğümüz aman yapabiliyoruz. Biz Vakıf Arazileri ve 2B ile ilgili adım atabildiysek, arkamızda AK Parti hükümeti olduğu için atabildik. Aynı şekilde bölgemizde Büyükşehir Arazilerini alıpta Beykoz'da 3 bin 300 aileye verirken tapularını, hem Büyükşehir'in hem hükümetin desteğini gördüğümüz için yapabildik. Eğer istikrar olmasaydı, bunların bir tanesini yapabilme durumumuz olmazdı. Onun için diyoruz ki, istikrar esas olandır! İstikrarın arkasında olup, devam ettirmemiz lazım” dedi.

Başkan Çelikbilek'in konuşmasının ardından sözü alan Milletvekili Adayı Ayşe Kartal ise, kısa bir konuşma yaparak, şunları söyledi: “Sevgili dostlar, bugün bizi çok iyi ağırladınız. Ben bugün bir kez daha niye bu kadar uzun zamandır iktidardayız, bunu çok iyi anladım. Mahalle teşkilatları, kadın kolları, anakademe harika, hepiniz çok harikasınız! Emeğinize sağlık, hakkınızı helal edin”.

Hulusi Şentürk: Alt yapı devri bitti, şimdi zengin ve güçlü bir Türkiye'nin inşası başlıyor!

Son konuşmacı olarak Milletvekili Adayı Hulusi Şentürk'te, Türkiye Cumhuriyeti tarihindeki en önemli seçimine girdiğine değinerek; “Türkiye'de her seçim, bir öncekinden daha önemli elbette. Çünkü, Türkiye dinamik, büyüyen bir ülke. Ama 7 Haziran seçimlerinin çok daha farklı anlamı var. Sizlerin desteği ile sizlere güvenerek 13 sene önce yola çıkan, 12.5 yıldır sizlerden aldığı destekle hizmet üreten, 12-13 sene önce hayal edilenleri bugün gerçekleştiren AK Parti, Türkiye'yi bir noktadan bir noktaya taşıdı. Batma noktasında devraldığı ekonomiyi, bugün kişi başı 11 bin dolarlara yaklaşan seviyeye getirdi. Artık fitne, fesat yuvasına dönmüş ülkede barışı ve huzuru sağladı. Şehit haberleri olan ülkeyi artık barış ortamına getirmeye başladı. Özgürlüklerin kısıtlandığı, inanların inandığı gibi yaşayamadığı bir ülkeden hepimiz aynı ülkenin asli vatandaşlarıyız ve hepimiz aynı temel haklara sahibiz, tek bayrak, tek vatan ve tek millet adı altında hepimiz biriz denilen günlere taşıdı...Alt yapı devri bitti, şimdi zengi ve güçlü bir Türkiye'nin inşası başlıyor! 7 Haziran bu milletin kendisine biçilen dar elbiseyi kabul etmediğini ilan edeceği gün olacak. Bu millet arkamızdaysa, ne içimizde hainler ne dışımızdaki mihraklar bize diz çöktüremez...Beykoz'da yeni bir destan yazacağımıza tüm kalbimle inanıyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi ve lokma tatlısı ikramı yapıldı. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.