Resim ve ahşap boyama sergisi, görenleri büyüledi!

Resim ve ahşap boyama sergisi, görenleri büyüledi!

Halk Eğitim Merkezi'nde resim ve ahşap boyama eğitimi gören kursiyerler eserlerini Beykoz halkına sergiledi.

Beykoz Halk Eğitim Merkezi'nde Ekim 2014'te resim ve ahşap boyama branşında eğitim gören kursiyerler, eserlerini Beykoz halkına sergiledi. Onçeşmeler Meydanı'nda gün boyu eserlerini sergileyen kursiyerler, vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.

Halk Eğitim Müdürü Mustafa Mamur başta olmak üzere; öğretmenler Sibel Kumral, İlknur Tabak, Suna Şengül, Ersel Saltaş, Ali Tosun ve Meryem Başar sergide hazır bulundu.

Resim ve ahşap boyama branşında eğitim gören kursiyerler, yaptıkları resimlerle usta bir ressamı aratmadıklarını gösterdi. Beğenilen tablolar, kursiyelerin isteklerine bağlı olarak satışa da sunuldu.

Beykoz halkının ilgisinin yoğun olduğunu Beykoz Güncel Haber ile paylaşan Müdür Mustafa Mamur; 26 Mayıs Belediye Meydanı'nda, 4 Haziran da ise, saat 11.00'da Kanlıca Meydanı'nda sergilerinin açılacağının bilgisini aktardı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.