TODEM, çocukların bayram sevincine destek oldu!

TODEM, çocukların bayram sevincine destek oldu!

Beykoz Belediyesi Toplumsal Destek Merkezi (TODEM), Ramazan Bayramı öncesi 6 bin çocuğu giydirmenin sevincini ve mutluluğunu yaşıyor.

Beykoz Belediyesi Toplumsal Destek Merkezi (TODEM), her yıl olduğu gibi ihtiyaç sahibi çocukları bayramda giydirmeye ve onların bayram sevincini paylaşmaya devam ediyor. Tokatköy'de bulunan hizmet binasına gelen çocuklar, ebeveynlerinin ve görevlilerin yardımıyla kendi zevklerine göre istedikleri kıyafetleri seçiyor.

Her sene binlerce ihtiyaç sahibi ailenin bayramda yüzünü güldüren TODEM, Ramazan Bayramı öncesi 6 bin çocuğun bayramlığını dağıtıyor. Tüm ürünlerin sıfır olduğu ve mağaza dizaynında düzenlenen hizmet binası içinde ayakkabıdan kıyafete, iç çamaşırdan çoraba kadar hem erkek hem kız çocukları için pek çok ürünü barındırıyor. Sosyal Masa'ya kaydı bulunan ailelerin yararlandığı TODEM'in, bu etkinliği bayram gününe kadar devam edecek.

Çocukların gözlerindeki mutluluğu yakından görebilmek ve sevinçlerini onlarla birlikte paylaşmak isteyen Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, çocukların mutluluğuna yakında şahit oldu. Başkan Çelikbilek'e; Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Manolya Demirören ile TODEM'in Şube Koordinatörü Mehmet Abay eşlik etti. Mehmet Abay, Başkan Çelikbilek'e çalışmanın gidişatı, işleyişi ve ürünlerin stoğu hakkında bilgi verdi.

Bayramlık dağıtımıyla ilgili kısa bir bilgi veren Başkan Çelikbilek: “Sosyal Masaya birlikte hizmet veren TODEM'i bu bayramda çocuklarımız için en güzel ve kaliteli giysilerle  hazırladık. Çocuklarımız mutlu oldukça biz de mutlu oluyoruz. Onların gözlerindeki sevinç ışıltısını   gördükçe biz daha da seviniyoruz. Geçen yıl 5 bin yavrumuza bayramlık dağıtımı yapmıştık, bu yıl 6 bin çocuğumuza ulaşıyoruz.  İstedik ihtiyaç sahibi çocuklarımız da imkan sahibi ailelerin çocukları gibi bayramı güzel giysilerle karşılasın. Merkezimiz yıl boyunca, her bayram ve okul dönemlerinde ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam edecek” dedi. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.