Ensar Vakfı'ndan öğrencilere burs.. Suriyelilere destek...

Ensar Vakfı'ndan öğrencilere burs.. Suriyelilere destek...

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi, İmam Hatip okullarını tercih edip kayıt yaptıran öğrencilere burs verecek.

Öğrencilerin imam hatip liselerini tercih etmeleri için proje başlatan Ensar Vakfı Beykoz Şubesi TEOG puanına göre Beykoz'da İmam Hatip okullarını tercih edip kayıt yaptıran öğrencileri burs ile ödüllendirecek.

Başarılı öğrencileri imam hatip liselerinde okumalarını sağlamak için proje başlattıklarını belirten Ensar Vakfı Beykoz Şube Başkanı Zülküf Sönmez'in yaptığı açıklamaya göre;

TEOG puanına göre Beykoz'da İmam Hatip okullarını tercih edip kayıt yaptıran öğrencilere %5'lik dilim için 250 TL, %10'luk dilim için 150 TL, %15'lik dilim için 100 TL her ay burs verilecek.

Ensar -  Muhacir kardeşliği devam ediyor

Suriye'deki iç savaştan kaçarak Beykoz'a gelen ve zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren ailelere Ensar Vakfı tarafından giyim yardımında bulunuldu. Harita ve Kadastro Mühendisi Deniz Soytemiz koordinesinde Çavuşbaşı'nda yaşayan 26 muhacir aileye nakdi yardım ve 64 çocuk için bayramlık dağıtımı gerçekleştirildi.

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi

0216 693 06 66

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.