Şişman ailesi ebediyete uğurlandı

Şişman ailesi ebediyete uğurlandı

Beykoz ve Giresun'un sevilen siması Halim Şişman, annesi Şadiye Şişman ve kızı Aylin Şeyban sevenlerinin gözyaşlarıyla ebediyete uğurlandı.

Giresun eşrafının önde gelen isimlerinden olan aynı zamanda Kırıklı Derneği Kurucusu Halim Şişman, annesi Şadiye Şişman ve kızı Aylin Şeyban ile beraber bayram tatili için gittiği Giresun'dan Beykoz'a dönerken Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde geçirdiği elim trafik kazası sonucu kızı ve ailesiyle birlikte hakkın rahmetine kavuşmuştu.

Şişman ailesinin cenazeleri, Paşabahçe Camii'nde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazı sonrası sevenlerinin gözyaşlarıyla beraber Edirne Kapı ve Anadolu Kavağı mezarlıklarına defnedildi.

Cenaze namazına; Beykoz'un siyasileri, muhtarları ve STK Temsilcileri akın ederken, Şişman ailesini bu acılı gününde yakın dostları da yalnız bırakmadı. Cenazeye gelen herkes Halim Şişman'ın kardeşleri Haluk ve Halit Şişman'a taziyelerini sundu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, CHP Grup Başkanvekili Gülay Demirel, CHP Belediye Meclis Üyesi Hakkı Emanet, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Nevzat Oral, Sinan Çıtlak ve Ahmet Soylu, İncirköy Mahalle Muhtarı Şefik Yavuzyılmaz, Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu, eski BİSK Başkanı Abdullah Yümsel, BEYMEZ Başkanı Adem Öztürk, Beykozlu Sivaslılar Dernek Başkanı Özer Güneş, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık cenazeye katılan önemli isimler oldu.

Sevenlerini yasa boğan Halim Şişman, Şadiye Şişman ve Aylin Şeyban'ın cenazeleri dualarla Edirne Kapı ve Anadolu Kavağı mezarlıklarında toprağa verildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.