Beykoz 1908 AŞ sezonu açtı

Beykoz 1908 AŞ sezonu açtı

Bölgesel Amatör Lige düşen Beykozspor 1908 A.Ş 2011-2012 sezonunu yapmış olduğu çift antrenmanla açtı.

Beykoz Kelle İbrahim Stadı?nda sabah ve akşam saatlerinde antrenman yapan Beykoz 1908 AŞ. A Takımı Bölgesel Amatör Lig?deki ilk antrenmanını gerçekleştirmiş oldu.

Teknik Direktör Gökhan Baladin eşliğinde bir araya gelen teknik ekip ve futbolcular, yeni sezon için tam kadro çalışmalarına devam ediyor.

 

Gelecek sezon ve hazırlıklarla alakalı bilgi aldığımız teknik direktör Gökhan Baladin, hazırlıklara başlamadan önce 40 futbolcunun ellerinin altında bulunduğunu ancak yaptığı araştırmalar sonucu sayının 25?e düştüğünü belirtti.

 

Çalışmaların bayrama kadar her gün çift antrenmanla geçeceğini belirten Gökhan Baladin, kulübün finansal durumuna dikkat çekerek 40 futbolcuyla sezona başlamanın büyük bir risk olduğunu ve bu yüzden de ön araştırmalar sonucu futbolcu sayısını 25?e düşürdüklerini söyledi.

 

Antrenman esnasında görüştüğümüz kulüp çalışanı, 22 aydır maaş alamadıklarını ifade ederken, futbolcularında aynı sıkıntıdan dolayı muzdarip olduğu belirtildi.

 

Daha önce görüştüğümüz Beykoz 1908 AŞ Kulüp Başkanı Zeki Aksu, kulübün 6 trilyon borcu olduğunu ve hiçbir gelirinin olmadığını dile getirerek Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek?i de vermiş olduğu sözü tutmadığını iddia etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.