CHP Beykoz'dan Kayalıoğlu'na ziyaret

CHP Beykoz'dan Kayalıoğlu'na ziyaret

CHP Beykoz İlçe Başkanı Nagihan Akan ve beraberindeki heyet Genel Baskan Yardımcılığı görevine yeni atanan Ayten Kayalıoglu'nu makamında ziyaret etti.

 

CHP Beykoz İlce Teşkilatı'ndan bir heyet, Ağustos ayı içerisinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafindan açıklanan yeni MYK 'da görev verilen Ayten Kayalıoglu'na nezaket ziyaretinde bulundu.

Bir dönem CHP Beykoz ilçe Başkanlığı görevini yürüten ve 12 Haziran Genel seçimlerinde 1. Bölge milletvekili adayı olan fakat seçilemeyen Ayten Kayalıoğlu, Ağustos ayı içerisinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroglu'nun açıklamış olduğu yeni MYK'da Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına görevine getirilmişti.

 

Bu gelişme CHP Beykoz teşkilatında büyük sevinç yaşatırken, CHP Beykoz İlçe Başkanı Nagihan Akan önderliğinde bir heyet Ankara CHP Genel Merkezine giderek makamında Genel Başkan Yardımcısı Ayten Kayalıoglu'na tebriklerini iletti.

CHP Beykoz İlçe yöneticileri ve meclis üyelerinin katıldığı ziyarette karşılıklı iyi dilek temennileri konuşulurken Beykoz'lu birinin bu göreve gelmesinden duyulan memnuniyet dile getirildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.