Beykoz'un güleryüzlü Nehir'i 11 yaşında

Beykoz'un güleryüzlü Nehir'i 11 yaşında

TOFD Beykoz Şubesi, minik üyeleri Nehir Ünver'in doğum gününü kutladı.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi'nde bambaşka bir heyecan ve mutluluk vardı. Beykoz'un güleryüzlü Nehir'i, büyük OFD ailesi ile beraber 11 yaşına girdi.

TOFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe ve yönetim kurulu, minik üyeleri Nehir Ünver için sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Derneğin toplantı salonu Nehir için özenle süslendi. Nehir'i mutlu edebilmek ve onun mutluluğu paylaşmak için bir araya gelen dernek üyeleri, onun hafızasında unutulmayacak bir doğum gününe imza attı.

Heyecanı ve mutluluğu gözlerine yansıyan Nehir, Beykoz Güncel Haber'e hissettiklerini şöyle aktardı: “Kalbim yerinden çıkacak gibi...Çok mutluyum”. Sadece Nehir'in ağzından çıkacak ‘Mutluyum' sözü için bu organizasyonu düzenleyen OFD Beykoz Ailesi, her daim Nehir'in yanında olduklarını bir kez daha gösterdi.

Babası Timur Ünver ve annesi Çimen Ünver, kızlarının bu mutlu gününde OFD Ailesi ile beraber olmanın memnuniyeti içerisinde olduklarını belirtti. Baba Timur, duygularını şöyle anlattı: “Bana Saniye Efe, ilk derneğe üye olmak istediğimde şunu sormuştu: Neden üye olmak istiyorsunuz? Bende demiştim ki: Birlik olmak, güçlü olmak ve birlikte daha büyük bir aile olabilmek için. Bunu bugün daha iyi görebiliyorum. Biz çok büyük, birbirine bağlı bir aile olmuşuz. Beykoz'da olmak ve sizlerle olmak mutluluk verici. Herkese çok teşekkür ediyorum”.

11.doğum günü pastasını büyük OFD Ailesi ile birlikte üfleyen Nehir, sonrasında tebrikleri ve kendisi için alınan hediyeleri kabul etti. Yeni yaşının mutluluk getirmesini dileyen Şube Başkanı Saniye Efe, aslında Nehir'in doğum gününün geçen ay olduğunu fakat, ufak bir rahatsızlığından dolayı Nehir'in yoğun bakımda kaldığını belirterek, ancak bugün kutlayabildiklerini söyledi.

Unutulmayacak bir doğum günü kutlayan Nehir; annesi Çimen Ünver, babası Timur Ünver ve kardeşleri Ali- Zeynep Ünver'le bu mutluluğa sebep olan OFD Ailesine teşekkür etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.