Şerife Bacı'nın torunları Avrasya Maratonu'nda

Şerife Bacı'nın torunları Avrasya Maratonu'nda

Şerife Bacı'nın Torunları bu yıl 37. si düzenlenen Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu'nda yerini aldı.

Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu'nun bu yıl Kastamonu'nun plakası olan 37'ye denk gelmesi nedeniyle Kastamonulular “Şerife Bacının Torunları 37. Vodafone İstanbul Avrasya Maratonunda” sloganıyla koşuda yerlerini aldı.

Şerife Bacının Torunları 37. Vodafone İstanbul Avrasya Maratonunda sloganıyla gerçekleştirilen Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu'na Kas-Der Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Kas-Der Şube Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kastamonulu vatandaşlar katıldı.

Yürüyüş boyunca katılımda son derece renkli görüntüler gerçekleşirken, diğer katılımcılara Çekme Helva ve Taşköprüden Sarımsak getirilerek dağıtıldı. Kastamonulular, maratonun da yürüyüş amacı olan “Kadına Şiddet'e Hayır!” diyerek bu yürüyüşe verdikleri önemi gösterdiler.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.