Yıldız isimler Beykoz'da çocuklar için buluştu

Yıldız isimler Beykoz'da çocuklar için buluştu

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Romatoloji Kliniği'nde tedavi gören çocuklar için Beykoz'da verilen yemeğe futbol ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Fenerbahçeli Mehmet Topal ile eşi Selda Topal'ın Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Romatoloji Kliniği'nde tedavi gören çocuklar için verdiği yemeğe, Volkan Demirel, Caner Erkin ve Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin yanı sıra sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Organize ettikleri sosyal sorumluluk projeleri ile isimlerinden sıkça söz ettiren Fenerbahçeli Mehmet Topal ve eşi Selda Topal, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Romatoloji Kliniği'nde tedavi gören çocuklar için Beykoz'da bulunan bir restoranda yılbaşı yemeği düzenledi.

Yemeğe, organizasyonun ev sahipliğini yapan Mehmet-Selda Topal çiftinin yanı sıra, Fenerbahçeli futbolculardan Volkan Demirel, Caner Erkin ve Beşiktaşlı Gökhan Töre katıldı.

Sanat camiasından çok sayıda isim de yılbaşı yemeğinde çocuklarla bir araya geldi.

Çocuklar, Topal Ailesi tarafından düzenlenen yemekte futbolcularımızla keyifli dakikalar geçirirken, yemeğin sonunda Fenerium'dan kendileri için hazırlanan yılbaşı hediyeleriyle de sevindi.

Bu anlamlı etkinlik toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.