Mendilli: Amacımız Beykoz halkına en güzel hizmeti verebilmek!

Mendilli: Amacımız Beykoz halkına en güzel hizmeti verebilmek!

Beykoz Vergi Dairesi Müdürü olarak göreve yeni atanan Ali Mendilli, nezaket ziyaretleriyle adeta devletin sıcak yüzünü vatandaşlara gösteriyor.

Beykoz Vergi Dairesi Müdürü Ali Mendilli, Beykoz Güncel Haber'i  ziyaret etti. Yaklaşık 4 ay önce Beykoz Vergi Dairesi'ne Müdür olarak atanan Ali Mendilli, ilçede yer alan kurum ve kuruluşlar arasında iletişimi kuvvetlendirmek amaçlı nezaket ziyaretlerinde bulunuyor. Bu amaçla gazetemizi ziyaret eden Müdür Ali Mendilli, Beykoz'u ve Beykozluyu çok sevdiğini, insanların iletişimini ise bir hayli sıcak bulduğunu ifade etti. Beykoz Güncel İmtiyaz Sahibi ve Haber Müdürü Burcu Çelik tarafından ağırlanan Ali Mendilli, basının da kendisi için büyük bir önem taşıdığını belirtti.

Toplumda para topladığı için pek sevilmeyen devletin soğuk yüzü olarak bilinen Vergi Dairesi'nin sorumlu müdürü tarafından ziyaret edilmek bizleri oldukça memnun etti diyen İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz “Sizler gibi bürokratların sayısının artması gerekiyor. Sizler devletin sıcak yüzlerisiniz” dedi.

Daha öncesinde Kaymakam Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i ziyaret ettiğini söyleyen Vergi Daires Müdürü Ali Mendilli, ilçe protokolünü de son derece yakın bulduğunu ifade ederek, Beykoz'da görev yapmaktan ötürü memnuniyet duyduğunu kaydetti. Mendilli; 2010 yılında İstanbul'a geldiğini ve Avrupa – Anadolu Yakalarında çeşitli görevlerde bulunduğunu aktararak; “Daha önceden Beykoz'un bazı yerlerine gezmeye gelmiştim. Ortaçeşme, Anadolu Kavağı gibi... Şimdi daha çok burayı tanıma imkanım oldu. Beykoz, gerçekten doğasıyla ve insanıyla güzel bir ilçe. Burayı sevdim. Karadeniz ağırlıklı bir ilçe olması da ayrıca dikkatimi çekti” dedi.

Vergi  ödeme konusunda Beykoz ön sıralarda!

1977 Konya doğumlu olduğunun bilgisini aktaran Ali Mendilli, halk ve devletin iç içe olması gerektiğini vurgulayarak, şunları söyledi: “ Bizim gayemiz iletişim içerisinde Beykoz halkına en güzel hizmeti verebilmek. Beykoz halkı çok ilgili ve yakın. Memnunuz. Vergi anlamında da sıkıntı yaşamıyoruz. Bu konuda Beykoz önde diyebiliriz”.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.