OFD'li çocukların karne heyecanı!

OFD'li çocukların karne heyecanı!

OFD Beykoz Şubesi'nin engelli minik öğrencileri karne ödülünü Mobil Oil İdari İşler Amiri Taner Mert'ten aldı.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi'nde karne heyecanı yaşandı. Derneğin engelli minik öğrencileri, eğitim-öğretim yılının yarı döneminde elde etmiş oldukları başarının karşılığını Mobil Oil İdari İşler Amiri Taner Mert'ten aldı.

Dernek Başkanı Saniye Efe öncülüğünde dernek binasında düzenlenen ‘Karne Şenliği'ne aileleri ile birlikte katılan minik öğrencileri, Mobil Oil İdari İşler Amiri Taner Mert ufak hediyelerle hem onları sevindirdi hem de onların mutluluğunu paylaştı. Almış oldukları takdir ve teşekkür belgeleri ile derneğe gelen öğrenciler, karne heyecanlarını birlikte yaşadı.

Duygularını aktaran Dernek Başkanı Saniye Efe; “Onların başarılarını birlikte kutlamak, aynı zamanda bu özel duygularını birlikte paylaşmak istedik. Yüzlerindeki sevinç inanın herşeye bedel. Bütün çocuklarıma, başarılarının devamını diliyorum. Her zaman onların yanındayız” dedi.

Bugüne özel hazırlanmış olan ve üstünde derneğin logosu bulunan yaş pastayı; Dernek Başkanı Saniye Efe ve Mobil Oil İdari İşler Amiri Taner Mert, öğrenciler ile birlikte kesti.

İkramlarının sunulduğu ‘Karne Şenliği'; yüzlerdeki gülümseme ve kalplerdeki mutlulukla sona erdi.

OFD'nin başarılı öğrencilerinin isimleri ise şöyle;

İlkokul: İrem Kuş, Taha Topal, Kadir Hıdır, Züleyha Özdemir

Ortaokul: İnci Erdem, Kadir Kılıç, Umut Erdönmez, Enes Aydın, Efe Yeşil, Elif Albayrak, Merve Bingöl, Melih Erdoğan, Selim Ünal, İpek Akkuş, Nehir Ünver

Lise: Yiğit Ertop, Mahmut Akbıyık

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.