Kaymakam Katırcı, Beykoz'un başarılı öğrencilerini ağırladı!

Kaymakam Katırcı, Beykoz'un başarılı öğrencilerini ağırladı!

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, branşlarında başarı gösteren sporcuları, öğrencileri ve Beykoz Sivaslılar Derneği Yönetimini makamında ağırladı.

Kaymakam Ahmet Katırcı, makamında yoğun günlerinden birisini yaşadı. Haftanın son iş gününde oldukça yoğun bir gündemle güne başlayan Kaymakam Ahmet Katırcı; makamında Hacı Numan Okulu'nda Tekvando ve Basketbol branşlarında başarı göstererek milli takıma seçilen sporcuları Kartopu Yetimler Projesi kapsamında Erzurum'a gönderilen öğrencileri ve Beykoz Sivaslılar Derneği'nin Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı.

Spor ve sporcunun devlet olarak her zaman yanındayız!

Sabahın ilk saatlerinde öncelikle Tekvando branşında başarı gösteren Begüm Aktel ve Berranur Çiftçi'yi, Basketbol branşında başarı gösteren Züleyha Çilsaldı ve Berna Şahin ile Milli Takım Adayı Sudenaz Bingöl isimli öğrencileri, Müdürleri Murat Urgancı ve spor eğitmenleri beraberinde makamında ağırlayan Kaymakam Katırcı, öğrencilerle sıcak bir sohbet gerçekleştirdi. Öğrencileri göstermiş olduğu başarılardan ötürü ayrı ayrı tebrik eden Kaymakam Katırcı, ‘spor ve sporcunun' önemine dikkat çekti. “Gururla takip ediyorum. Yüreklerinize sağlık. Sporun her alanında gençler yer almalı. Çünkü; sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur” diyen Kaymakam Katırcı, spor ve sporcunun her zaman devlet olarak yanlarında olduğunu vurgulayarak, sporun gençleri kötü alışkanlıklardan koruyacak en önemli yol olduğuna işaret etti. Ziyaretin sonunda da Kaymakam Katırcı, öğrencilere başarılarının ödülü olarak onlara ufak birer hediye takdiminde bulundu.

Beykoz Sivaslılar Derneği Kaymakam Katırcı'yı ziyaret etti...

Günün ikinci konuğu ise, Beykoz Sivaslılar Derneği oldu. Kongrelerinin ardından makam ziyaretlerine başlayan dernek yönetimi, öncelikle Başkanları Hamza Sağlam eşliğinde Kaymakam Ahmet Katırcı'yı ziyaret etti. Derneklerini ve yönetimlerini tanıtmak amaçlı ziyaret gerçekleştiren dernek yönetimi; kendilerini kısaca Kaymakama tanıttı. STK'ların önemine değinen Kaymakam Katırcı, bir ilçedeki başarılı projelerin yerel idarecilerin ve STK Temsilcilerinin ortak çabasıyla ortaya çıkabileceğini söyledi. Oldukça samimi sohbetin yer aldığı ziyarette dernek yönetimi, Kaymakam Katırcı'ya ‘Siz bizden birisisiniz. Samimisiniz' diyerek duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Erzurum'dan dönen öğrenciler Kaymakamlık makamına teşekkür için geldi!

Kaymakam Ahmet Katırcı'nın makamında son ağırladığı konuklar ise, Kartopu Yetimler Projesi kapsamında Nene Hatun Ortaokulu ve Ziya Ünsel Ortaokulu'dan Erzurum'a 5 günlük tatil amaçlı gönderdiği öğrenciler oldu. Öğretmenleri Mehmet Celal Kabanlı ve Hatice Tekin ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay eşliğinde teşekkür etmek amaçlı ziyaret gerçekleştiren öğrencileri yine samimi bir şekilde ağırlayan Kaymakam Katırcı, bu projelerin devamının geleceğinin haberini verdi. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.