Saloon Yapı ilk prestij projesine kazma vurdu

Saloon Yapı ilk prestij projesine kazma vurdu

Beykoz'un en büyük yapı marketlerinden biri olan Saloon Yapı A.Ş, ilk prestij projesine Maltepe'de başladı.

Beykoz'un en büyük yapı marketlerinden biri olarak nitelendirilen Saloon Yapı A.Ş, inşaat sektörüne girdi. Kentsel dönüşüme katkı sağlayarak çağın gereksinimine uygun modern binalar, rezidanslar, siteler inşa edecek olan Saloon Yapı, ilk prestij projesinin temelini Maltepe'de attı.

Saloon Yapı İnşaat'ın ilk prestij projesinin temel atma merasiminde Beykozlu Rizeliler Dernek Başkanı Haydar Çelik, BEYTAŞ Genel Müdürü Yalçın Çolak ve Belediye Başkan Danışmanı Nazım Keskin, Rizeli hemşerileri Saloon Yapı İnşaat'ın ortaklarından Ahmet Yavuz'u yalnız bırakmadı.

Maltepe Bağlarbaşı`nda yapımı tamamlanan Sosyal Güvenlik Merkezi`nin  yanı başında Akıl Muhtar Sokak'ta dönüşüm projesinin temelini atan Salon Yapı'nın ilk hedefi nitelikli konutlar üreterek alıcının güvenini kazanmak. Estetik mimarisi ve proje detaylarıyla bölgeye büyük değer katacağı görünen proje, bölgenin en değerlileri arasında şimdiden yerini aldı.

Hedef alıcının güvenini kazanmak...

Saloon Yapı İnşaat olarak Anadolu yakasının en gözde konut bölgelerinden Maltepe Bağlarbaşı`nda ilk projelerinin temelini attıklarını söyleyen Ahmet Yavuz; “Projelerimizde kaliteyi, konforu ve lüksü en ince ayrıntılarıyla müşterilerimize sunarak alıcının güvenini kazanmak ve Beykoz pazarına girmeden sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz.” diyerek  gelen cesaretle İstanbul'da yeni projeler için arsa arayışına yöneldiklerini ve bir takım görüşmeler içinde olduklarını belirtti.

Maltepe Metro istasyonuna yürüme mesafesinde olması, E5 ve TEM otoyolları, Boğaziçi ve FSM köprülerine yakınlığı ile eşsiz bir konumda yer alan Maltepe Bağlarbaşı Projesi'nde daire tipleri 1+1,2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

Detaylı Bilgi için Ahmet Yavuz 0532 296 11 56

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.