Beykoz Masterler'den Türkiye Şampiyonası öncesi ziyaret

Beykoz Masterler'den Türkiye Şampiyonası öncesi ziyaret

Türkiye Şampiyonası için Antalya'ya gidecek olan Beykoz Masterler SK Futbol Takımı yöneticileri Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i ziyaret ett.

Önümüzdeki günlerde Türkiye Şampiyonası için Antalya'ya gidecek olan Beykoz Masterler SK Futbol Takımının Yöneticilerinden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e bir nezaket ziyareti vardı.

Beykoz Masterler Spor Kulübü 2.Başkanı Zafer Baş ve Kulüp Asbaşkanlarından Kerim Çelebi'nin hazır bulunduğu ziyarette Başkan Çelikbilek'e Takımın bir forması takdim edilirken, bir de plaket sunuldu.

Zafer Baş ziyarette Beykoz Masterler Spor Kulübünün kuruluş amacını ve faaliyetlerini kısaca aktarırken, ' İkinci kez katıldığımız TMVFL Marmara 1.Grubunu namağlup şampiyon olarak tamamladık. Önümüzdeki hafta Antalya ilinde yapılacak Türkiye TMVFL Finallerinde ilçemizi temsil edeceğiz. İnşallah buradan ilçemize hayırlı bir netice ile dönme niyetindeyiz. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız geceye program yoğunluğundan dolayı Başkanımız katılamamıştı. Biz de kendisini makamında ziyaret edip hediyelerimizi takdim etmek istedik. Beykoz İlçe Sporuna katkı sunmaktan dolayı mutluyuz ' diye konuştu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise ziyaretten memnun olduğunu söylerken, 'Beykoz İlçesinde sporun her yaşta yapılabileceğine güzel bir örnek teşkil eden Beykoz Masterler Spor Kulübü Futbol Takımının Şampiyonluğunu kutluyorum. Kendilerine Antalya'da başarılar diliyorum ' diye konuştu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.