Beykoz yürüyüşünde Abdullah Gül sürprizi

Beykoz yürüyüşünde Abdullah Gül sürprizi

Beykoz Belediyesi Sağlık Komisyonu tarafından düzenlenen sağlıklı yaşam için “Yürüyüş Aşısı” projesi hayata geçti.


İlçe sakinlerini spora teşvik etmeyi ve obeziteyle mücadeleyi amaçlayan proje, Hidiv Kasrı'nda gerçekleştirildi. 

Beykozluların yeterli, dengeli beslenme ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazanmasını teşvik etmek amacıyla düzenlenen etkinliğine; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, meclis üyeleri ve belediye çalışanlarının yanı sıra ilçe sakinleri de katıldı.

Başkanlığını Emin Yavuz'un yürüttüğü ve Tuncer Dede, Gül Biçer, Gülay Demirel ile Hakkı Emanet'in üye olarak yer aldığı Beykoz Belediye Meclisi Sağlık Komisyonu, ilçede önemli bir çalışmanın öncülüğünü yaptılar. 

Yürüyüşe katılan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek vatandaşlarla da bir araya geldi.

Yürüyüşte Abdullah Gül Sürprizi 

Yürüyüş sırasında Beykozlular, sürpriz bir isimle karşılaştı. Görev süresi dolduktan sonra Beykoz'a yerleşen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yürüyüş parkurunda Başkan Yücel Çelikbilek ve Meclis üyeleriyle karşılaştı. İlçede başlatılan bu seferberliği beğenen Abdullah Gül, etkinliği düzenleyen Başkan Çelikbilek'i ve katılımcıları kutladı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.