Beykoz'da yıl sonu karne heyecanı

Beykoz'da yıl sonu karne heyecanı

2015-2016 eğitim ve öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla Beykoz'daki öğrenciler karnelerini alarak yaz tatiline girdi.

Beykoz'da yaklaşık 42 bin anaokulu, ilk, ortaokul ve lise öğrencisi, bir eğitim-öğretim yılını daha geride bırakarak, 3 ay sürecek yaz tatiline ‘merhaba' dedi.

2015-2016 Eğitim-öğretim sezonun sona ermesi dolayısıyla Defterdar Mehmet Bey İlkokulu'nda karne töreni düzenlendi. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçe milli eğitim şube müdürleri ve öğretmenlerin katıldığı karne töreninde öğrenciler ve veliler karne heyecanı yaşadı.

Karne töreni öncesi okul öğrencilerinin sundukları gösteriler beğeniyle izlendi. Daha sonra okulda dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi. Tören sonrası öğrenciler karnelerini Kaymakam Katırcı'nın elinden alarak tatile girmenin mutluluğunu yaşadılar.

Teşekkür ve takdir belgesi alan öğrencileri tebrik ederek başarı dileyen Kaymakam Katırcı, öğrencilere tatilde dinlenmelerini, vakit buldukça eğlenmelerini ve kitap okumalarını tavsiye etti. Öğretmenlerin de yorucu bir eğitim dönemi geçirdiğini vurgulayan Katırcı, öğretmenlerin de yaz tatilini dinlenerek geçirmelerini istedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.