CHP Örgütü Kılıçdaroğlu ile iftarını Beykoz Çayırı'nda açtı

CHP Örgütü Kılıçdaroğlu ile iftarını Beykoz Çayırı'nda açtı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beykoz İlçe Başkanlığı  tarafından Beykoz Çayırı'nda gerçekleşen iftar yemeğine katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Beykoz Çayırı'nda gerçekleşen iftar yemeğine katıldı. Binlerce kişinin katıldığı iftar yemeğinde bazı aksaklıklar yaşansa da Mahir Taştan başkanlığında Beykoz İlçe Örgütü, başarılı organizasyonu dolayısı ile tebrik edildi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada, ülkede birlikte yaşamaya ve dostluklar kurmaya ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Kılıçdaroğlu, 'Bu ülkede en çok huzura ihtiyacımız var, birlikte yaşamaya ihtiyacımız var, dost olmaya, kardeş olmaya ihtiyacımız var' dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu: Allah orucumuzu kabul etsin

İftarlarda birlikteliklerin ortaya çıktığını vurgulayan Kılıçdaroğlu, konuşmasını şöyle tamamladı: 'Hepinize afiyet olsun. Hepinize şükran borçluyum. Bu mübarek günde bir aradayız. Bu ülkede en çok huzura ihtiyacımız var, birlikte yaşamaya ihtiyacımız var, dost olmaya, kardeş olmaya ihtiyacımız var. Güzel ahlaklı olmaya ihtiyacımız var. Birbirimizi sevmeye ihtiyacımız var, kendimizi, ülkemizi, çocuklarımızı, komşularımızı, kentlerimizi ve bütün vatandaşlarımızı, bayrağımızı, vatanımızı sevmeye ihtiyacımız var. Bir araya gelip dostluğumuzu nasıl pekiştiriyorsak, böyle bir ramazan gününde nasıl bir araya geldiysek, bundan sonra da çok daha farklı ortamlarda bir araya geliriz, dualarımızı ederiz, Allah'a şükrederiz. Hepinize en içten selamlar, saygılar diliyorum. Allah orucumuzu kabul etsin, sağ olun, var olun.'

Kemal Kılıçdaroğlu, konuşmasının ardından alandan ayrıldı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.