CHP Beykoz gençliği aşure dağıttı

CHP Beykoz gençliği aşure dağıttı

CHP Beykoz Gençlik Kolları tarafından muharrem ayı nedeniyle aşure etkinliği düzenlendi.

CHP Beykoz Gençlik Kolları tarafından muharrem ayı nedeniyle aşure etkinliği düzenlendi. Birlik ve beraberliğin simgesi olarak da kabul edilen aşure dağıtımına esnaf ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Beykoz Meydanı'nda ikindi namazına müteakip gerçekleştirilen aşure dağıtımını CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Kenan Otlu ve CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç tarafından yapılırken, İlçe Başkanı Mahir Taştan da gençleri yalnız bırakmadı.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan yapmış olduğu açıklamada “Gençlik kollarımız yüreklerindeki temiz duyguları kazanlara koyarak sizlere sunuyorlar. Bu aşurenin içerisinde barış var, kardeşlik, hoşgörü, eşitlik, sevgi, saygı var. Birliktelik var. Bu kazanın içerisinde düşmanlık, kin, nefret yok. Ben bu aşurenin Beykoz'un birlik ve beraberliğine katkı sunmasını diliyorum.” dedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.