Şehit Kaymakam için Beykoz'da mevlit okutuldu

Şehit Kaymakam için Beykoz'da mevlit okutuldu

Mardin'in Derik ilçesinde teröristlerin gerçekleştirdiği saldırıda şehit düşen Kaymakam Fatih Safiturk için Beykoz'da mevlit okutuldu.

Beykoz Kaymakamlığı'nın koordinesi, Beykoz Belediyesi ve Beykoz İlçe Müftülüğü'nün desteği ile Mardin'in Derik ilçesinde teröristlerin makam odasına el yapımı patlayıcı ile gerçekleştirdiği saldırıda şehit düşen Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk için mevlit okutuldu.

Beykoz Merkez Camii (Serbostani Mustafa Ağa Camii)'nde ikindi namazına müteakip gerçekleştirilen mevlide Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş tarafından yapılan vaaz sonrası Yıldırım Beyazıt Cami İmam-Hatibi Muhammet Polat ve Hasan Yavuz Cami İmam-Hatibi Halit Öksüz başta olmak üzere hocalar tarafından okunan mevlitte, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehit Kaymakam Safitürk ve tüm şehitler için dua edildi.

Program sonrasında vatandaşlara lokma dağıtıldı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.