CHP Beykoz imza kampanyası başlattı

CHP Beykoz imza kampanyası başlattı

CHP Beykoz İlçe Örgütü, mecliste görüşülen ve tartışma yaratan cinsel istismar yasa teklifi için imza kampanyası başlattı.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, mecliste görüşülen ve tartışma yaratan cinsel istismar yasa teklifi ile tecavüzcülere af çıkarıldığı iddiasıyla imza kampanyası başlattı.

Kavacık Otobüs Aktarma İstasyonu'nda başlatılan imza kampanyası için bir açıklama yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan; “Mecliste gece baskını ile verilen yasayı protesto ediyoruz. Tasarının geri çekilmesi için salı gününe kadar imza kampanyası başlattık. İmzalarımızı tüm örgütümüz ile birlikte Salı günü meclise sunacağız. Yarın (Cumartesi) Beykoz Pazarı'nda imza kampanyamız devam edecek. Tüm Beykoz halkını imza atmaya davet ediyoruz. Çocuk tecavüzüne hayır. Tecavüz bir insanlık suçudur. “ ifadelerini kullandı. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.