Beykoz'dan Hilvan'a Çok Amaçlı Kadın Kültür Evi

Beykoz'dan Hilvan'a Çok Amaçlı Kadın Kültür Evi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, bir dizi açılış ve temaslarda bulunmak üzere  Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesine  gitti.

Beykoz Belediyesi tarafından yaptırılan ve yapımı tamamlanan Çok Amaçlı Kadın Kütür Evi'nin açılışı için kardeş belediye Hilvan'a giden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, bir dizi açılış ve temaslarda bulunmak üzere Hilvan'a gitti. Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasan ile belediye meclis üyeleri Yakup Özbek, Hakkı Emanet ve Aydın Habil'in de eşlik ettiği ziyarette Hilvan Belediyesi tarafından sürdürülen çalışmaları inceleyen Çelikbilek yürütülen faaliyetler hakkında da bilgi aldı.

Ardından Çok Amaçlı Kadın Kültür Evi'nin açılışını yapmak üzere belediye meclis üyeleriyle beraber Bağlar Mahallesi'ne giden Kardeş belediye başkanları Yücel  Çelikbilek ve Aslan Ali Bayık, açılış öncesi birlik ve beraberlik mesajı vererek bu coğrafya üzerinde yaşayan herkesin kardeş olduğunu ve hiçbir gücün bu kardeşliği bozamayacağını söyledi.

Hilvan'a yaptıkları ziyareti değerlendiren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “İki belediye arasında imzalanan kardeş belediyecilik protokolünden ziyade, inancımız gereği de kardeş olmamız gerekmektedir. Bu kapsamda, birbirimiz ile sürekli istişare halinde olup; gerekli konularda bilgi alışverişinde bulunmaktayız. Aramızda kurulan bu kardeşlik köprüsü ilelebet devam edecektir. Ayrıca yaptığımız gözlemlerde Hilvan'da topluma faydalı çok önemli çalışmaların yürütüldüğünü gördük. Bu konuda kardeş belediye başkanımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Hilvan belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ise, Hilvan'a yaptıkları katkılarından dolayı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e teşekkür ederek; 'Doğu ile batı arasında bir kardeşlik köprüsü kurduk. Kurulan bu köprüden her zaman sevgi ve saygı çerçevesinde ilişkilerimiz devam edecektir. Bizler, bu toplumun her zaman kardeş kalması için her zaman elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz' dedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.