Site yöneticileriyle Beykoz konuşuldu

Site yöneticileriyle Beykoz konuşuldu

Beykoz Belediyesi tarafından farklı meslek gruplarıyla düzenlenen “İstişare Toplantıları” kapsamında ilçedeki sitelerin yöneticileri ve yönetim kurulu üyeleri ağırlandı. 

İBB Koru Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Mahmut Gülbasar, meclis üyeleri, başkan danışmanları, ilçedeki sitelerin başkan ve yöneticileri katıldı.

İlçeye yapılacak hizmet ve projeleri her platformda vatandaşlar ve meslek gruplarıyla paylaştığını, hizmetlerin şekillenmesi ve uygulanmasında ortak aklın işlemesine imkân veren istişare toplantılarına son derece önem verdiklerini belirten Başkan Yücel Çelikbilek, sitelerle ilgili hizmetleri paylaşarak, site yöneticilerinin taleplerini dinledi.

Başkan Yücel Çelikbilek: “Tüm meslek gruplarını dinliyoruz”

Toplantıda konuşan Başkan Çelikbilek: “Bugün burada ilçemiz için yapabileceğimiz ortak çalışmaları değerlendirmek, proje ve çalışmalarımızı paylaşmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Hizmetlerimiz sizlerle paylaştıkça değer kazanacaktır. Sitelerimize sunduğumuz hizmetlerden başlıcaları peyzaj düzenlemeleri, çocuk parkları, çevre temizliğine katkı için verdiğimiz malzemeler, sitedeki yolların asfaltlanması, duvar tamirleri kış aylarında karla mücadele için tuz gönderimi, oyun grubu ve spor aletlerinin bakım onarımının yapılması sayılabilir. Siteye güzellik katan çalışmalardan biride modern ve güvenli oyun grupları ve park düzenlenme çalışmalarımızdır. Yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri, çağdaş bir yönetim anlayışı ve dinamik ekibimizle tek noktadan, sizlerle yaptığımız bu istişarelerle en yüksek kalitede sunmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

Programda site yöneticileri ve sakinleri görüşlerini dile getirerek, 6 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen davetler için Başkan Çelikbilek ve ekibini tebrik ettiler.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.