Beykoz'da mesaj net… #PolisiminYanındayım

Beykoz'da mesaj net… #PolisiminYanındayım

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve beraberindeki heyet İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyareti yaptı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve beraberindeki heyet, Beşiktaş'ta düzenlenen hain terör saldırısında şehit düşen polislerimiz için, İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyareti yaptı.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beşiktaş'ta düzenlenen iki ayrı bombalı saldırıda, 36'sı emniyet mensubu 44 kişinin şehit olduğu saldırının ardından Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarete belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de eşlik etti.

Başkan Yücel Çelikbilek, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam'ı makamında ziyaret ederek, terörün ve destekçilerinin hiç bir zaman amacına ulaşamayacağını belirtti. Başkan Çelikbilek: 'Biz tüm terör örgütleri ve destekçilerine Ülkemizin bölünmez olduğunu bu güne kadar verdiğimiz şehit kanlarıyla ispat ettik. Terör saldırısında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet tüm milletimize de başsağlığı diliyorum. Türk polisimizin ve askerimizin her zaman yanındayız. Ülkemizin başı sağolsun' dedi.

Yapılan ziyarette,  İlçe Emniyet Müdürlüğü personeliyle de görüşen Başkan Çelikbilek, Emniyet çalışanlarıyla birliktelik mesajı verdi. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.