Beykoz'da hanelere saadet umudu taşıyoruz!

Beykoz'da hanelere saadet umudu taşıyoruz!

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Yeni Mahalle İrtibat Bürosu “Hane-i Saadet” lokalini, yoğun bir katılımla hizmete açtı.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Yeni Mahalle İrtibat Bürosu “Hane-i Saadet” lokalini, yoğun bir katılımla hizmete açtı. Lokalde Asr-ı Saadet Sohbetleri, El Sanatları, Yöresel Yemek Tanıtımları, Film Gösterimi, seminer, konferans ve söyleşiler yapılacak.

Lokalin açılışına Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, İl Kadın Kolları Başkanı Nagehan Asiltürk, Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve Belediye Başkan Adayı Selman Yücel ile teşkilat mensupları ve mahalle sakinleri katıldı.

Hane-i saadet lokalleri; bulundukları semtlerde komşuların bir araya gelecekleri, eskisi gibi komşuluk ilişkilerinin yeniden canlanacağı, milli ve manevi değerlerin pekiştirileceği, kadın ve çocukların ihtiyaç duydukları her alanda uzmanlarından bilgiler alabilecekleri ikinci bir adres olacak.

Şeref Kaçmaz: Yeni lokalleri de zamanla açacağız

Açılışta konuşan Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, hanımların ve çocukların sosyal aktivitelerde bulunabileceği bu mekanın öneminden bahsederek yeni lokalleri de zamanla hizmete sunacaklarının müjdesini verdi.

Birol Aydın: Emeğiyle büyüyen ülke olmak temel hedefimiz

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Aydın da yapmış olduğu konuşmasında, “Kardeşlerim, 2016 yılı ekonomide, sosyal hayatta ve dış politikada olumsuz birçok gelişmeyle kapanıyor. 2017 yılının bundan farklı olması için gerekli ve yeterli çalışmaların ortaya konması gerekir. Bizler bu açıdan önce hanelerin mutluluk içinde olmasını arzuluyoruz. Her ilçede bir bir açmakta olduğumuz “Hane-i Saadet” lokalleri ile hanelere saadet umudu taşıyoruz” dedi.  

Ülkenin huzurunun ailenin huzuruna bağlı olduğunu ifade eden Aydın, “İnsanımızın gelecekten umutlu olması adına ne varsa yapmak için çalışıyoruz. Onuru ile yaşayan, emeği ile büyüyen bir ülke olmak temel hedefimizdir. Başta kadın kollarımız olmak üzere, gençlik kollarımız ve ana kademe teşkilatlarımızla 2017 yılının bu hedefin gerçekleştirileceği yıl olmasını diliyoruz. Çalışmalarımızı bu doğrultuda daha da artıracağız ve sorunların çözümünde etkin bir rol oynayacağız” şeklinde konuştu. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.