Anadoluhisarı İdman Yurdu'nda görev değişimi

Anadoluhisarı İdman Yurdu'nda görev değişimi

Beykoz Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Olağanüstü Kongresi'ni gerçekleştirdi.

Süper Amatör'de mücadele ede Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü, Marmara Üniversite Spor Akademisi Rektörlüğü'nce OHAL kararını bahane ederek antrenman sahasını kullandırtmaması, üst üste yaşanan başarısızlık ve maddi sıkıntılar dolayısı ile olağanüstü kongre kararı almıştı.

Kulüp binasında gerçekleştirilen olağanüstü kongreye; Anadoluhisarı Turizm Derneği Başkanı Mustafa Babuz ile kulüp üyeleri ve yönetim katıldı. Kongre, 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından başlarken; kongrenin divan başkanlığına Ferda Kazancıbaşı seçildi.

Faaliyet raporu, mali rapor ve denetim raporu kulüp üyeleri tarafından okunarak, oylamaya sunuldu. Raporlari oy birliği ile kabul edildi. Hemen ardından yeni dönem çalışma programı ve bütçede okunarak, oylamaya sunuldu. Aynı şekilde kulüp üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Tek liste ile oylamaya gidilen kongrede, Adem Deniz'den boşalan Kulüp Başkanlığına Güven Sanin seçildi. Başkan Sanin'in yapmış olduğu konuşmada; “Ne kadar zor bir göreve soyunduğumun farkındayım. Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü 104 yıllık bir kulüp. Kuruluşundan itibaren kulübümüzde görev almış başkan, yönetici ve sporculara teşekkür ediyorum. Ben 49 yaşındayım 48 yıllık Anadoluhisarlıyım. Babamda 55 yıllık Anadoluhisarlı. Anadolu Hisarı büyük bir marka. Bu markayı nasıl ayağa kaldırabilir noktasında çalışmalar yapacağız. Kulübümüz şuanda zor durumda. Ben ve arkadaşlarım iğne ucu kadar dahi olsa bir ışık gördüğümüz için bugün bu göreve soyunduk. Bulunduğumuz mekan belediyemizin mekanı. Sağolsun Belediye Başkanımız şimdilik bize burayı tahsis etti. Çok konuşmayacağız ama çok çalışacağız.  “ ifadelerini kullandı.

28 kişilik Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor;

Güven Sanin

Şevket Çoruh (Sanatçı)

Arzum Nazman

Murat Dıragumandan

Mustafa Koçoğlu

İsmail Özkanlı

Fuat Yılmaz

Mustafa Babuz

Av. Ahmet İnci

Ercüment Çakır

Hakan Aslan

İlker Güner

Tülay Avcı Karaca

Ercan Yıldız

Mehmet Yazgan

Halil Güveli

Ayhşe Coşkun

Recep Coşkun

Sıtkı Güngör

Barkın Kotil

Recep Çelik

Muammer Kalyoncu

Çetin Şaşmazer

Süha Erol

Fatih Çelik

Fırat Şenel

Ertan Göksel

Kürşat Türkmen

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.