Beykoz Üniversitesi öğrencileri Külliye'de

Beykoz Üniversitesi öğrencileri Külliye'de

Beykoz Üniversitesi birinci sınıf öğrencileri Anıtkabir ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Beykoz Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Programı birinci sınıf öğrencileri Anıtkabir ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Cumhurbaşkanlığı Külliyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Dr. Adem Çankaya tarafından karşılanan öğrenciler, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi' ne bağlı İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi'nin bulunduğu kattaki ilgili alanları gezdi, birim hakkında ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

İnceleme gezisinin ardından Dr. Adem Çankaya, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Şefi Sevda Gürgün, Psikolog Sümeyra Haşimoğlu, Beykoz Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Program Başkanı Ahmet Çabuk ve Beykoz Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Program Öğretim Görevlisi Ersin Şahin ve program öğrencileri Arda Işkın, Burak İspir, Ecem Özalp, Edanur Algün ve Sıdıka Atıcı'nın katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmaları hakkında detaylı görüşmenin yanında ileriye dönük çalışmalar hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Şubesi ve Beykoz Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Programının ortak olarak yapabileceği projeler hakkında konuşuldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.