Çavuşbaşı'na Başkan Yardımcısı Tacettin Aksu atandı

Çavuşbaşı'na Başkan Yardımcısı Tacettin Aksu atandı

Beykoz Belediyesi Çavuşbaşı'ndan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Tacettin Aksu atandı. 

Beykoz Belediyesi Çavuşbaşı'ndan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Muhtarlık İşleri Müdürü Tacettin Aksu atandı. 

Muhtarlık İşleri Müdürü olan Tacettin Aksu'nun aynı zamanda Belediye Başkan Yardımcılığı kadrosunun olduğu ve emekli olan Suphi Uçak'ın yerine Çavuşbaşı'ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandığı öğrenildi. 

Tacettin Aksu kimdir? 

1970 yılında Ordu ili Mesudiye ilçesinde doğdu. İlk,orta,lise tahsilini İstanbul'da bitirdi.1998 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 1991 yılında Maliye Bakanlığı hizmetinde Muhasebe İç hizmet programından sonra Beyazıt Vergi Dairesinde göreve başladı.1999-2003 yılları arası Hisar Veraset ve Harçlar Vergi Dairesi 2003-2004 yılları arası Zincirlikuyu Vergi Dairesinde Memurluk ve Şeflik görevlerinde bulundu. 1999–2004 yılları arasında İstanbul Valiliği İl Özel Denetim Ekibi'nde ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Dernekler Bürosunda Maliye Denetçiliği görevlerini yaptı.

2004–2008 yılları arasında Beykoz Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü, 2008/l0-l2 ayları arasında Beykoz Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2008/12.ayda Belediye Başkan Yardımcısı olarak atandı.2015/8.aydan itibaren Muhtarlık İşleri Müdürlüğünü Vekâleten yürütmektedir.

Beykoz Tarih, Kültür ve Çevre Mirasımızı Koruma Derneği ile Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfında çeşitli kademelerde görevlerde bulundu.

Evli ve iki evlat babasıdır.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.