Beykoz Belediyesi artık gençlere emanet!

Beykoz Belediyesi artık gençlere emanet!

Beykoz Belediyesi'nin iki önemli müdürlüğüne Beykoz'da doğup büyümüş genç isimler atandı.

Beykoz dışından gelen ve emekliliği dolmuş olduğu halde çalışmaya devam eden birçok müdürün görev yaptığı Beykoz Belediyesi'nde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü'ne Beykoz'da doğup büyümüş iki genç isim atandı.

Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden M. Hanefi Dilmaç'ın ardından başlayan değişim müdürlerde de devam etti. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Müdürlüğü ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğüne yeni isimler atandı.

M. Hanefi Dilmaç'ın geçtiğimiz hafta görevinden istifa etmesinin ardından Beykoz Belediyesi'nde görev değişiklikleri ve yeni atamalar yapıldı. M. Hanefi Dilmaç'ın koltuğuna Meclis Üyesi Yakup Özbek otururken, Suphi Uçak'tan boşalan Çavuşbaşı'nda Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine de Tacettin Aksu atanmıştı.

Beykozlu iki genç isim görev başında

Başkan yardımcılıklarının ardından müdürlerde de değişimin yaşandığı Beykoz Belediyesi'nde, Halil İbrahim Uludağ'dan boşalan Teftiş Kurulu Müdürlüğüne Zeki Uzuner, Muhtarlık İşleri Müdürlüğüne de Murat Çabuk atandı.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne 1987 doğumlu Oğuzhan Kocatürk atanırken, Zabıta Amir Vekili olarak görev yapan 1987 doğumlu M. Akif Kılıç'ın Zabıta Müdürü olarak ataması yapıldı. Beykoz'da doğup büyümüş iki genç ismin müdür olarak atanması ile Beykoz Belediyesi, yeni dönemde daha genç, aktif ve geleceğe ayak uydurabilecek bir kadro yapısının oluşması için önemli bir adım atmış oldu. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.